Dr. Tutunaru ( 7 )

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kikiriki spune:

Csami30, eu i-am trimis un mail ca sa il intreb daca ma poate primi (eu vin de la alt medic) si sa ii explic situatia in care ma aflu si mi-a scris ca nu e nici o problema doar ca pleaca pe 19 noaptea si vine pe 26 sept dar sa sun sa ma pogramez la cabinet!!!

Kikiriki 17+ si Luanna

Kikiriki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Buna fetelor!

pe prietena mea a vazut-o dl doctor sapt trecuta, ma rog nu stiu in ce zi, ca cica tocmai pleca, si atunci a ramas sa o consulte alt dr, de care eu una nu am auzit, insa dr T l-a recomandat, in caz ca nu va fi el cand fata naste, sa-l sune pe acesta - Bogdan...

acum nu stiu, e cumva vorba de rezidentul Bogdan, acela tanar si de treaba? in orice caz, ma bucur ca e pe maini bune oricum ar fi, deci n-a lasat-o balta! si prietena mea e multumita si de unul si de celalalt!

sa dea Domnul sa fie bine! si pt voi la fel!

we placut...

Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

Vine pe 26, sigur!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

si pleaca iar pe 9 oct? stiu bine? voi ce stiti?

cristina 39

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami30 spune:

Fetelor care ati facut laparo cu el pentru ca eu astept fatidica zi de luni 26 sa ma programeze si pe mine si am un morcov ca de aici la usa. sunt asa de speriata mai ales ca nu am mai calcat in spital de la operatia de apendicita din clasa a 6-a, cand am beneficiat de rahianestezie si cand am ajuns in salon, de la sala de operaie, m0am transferat pe picioarele mele de pe un pat pe altul
Daca sunteti pe aici care ati 'beneficiat' de laparo cu el, va rog incurajati-ma si pe mine pe pm si instruiti-ma si pe mine in detalii 'tehnice'

cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Kristinuta, eu am auzit ca pe 10 pleaca din nou...Stai linistita ca nastem pana atunci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rocado spune:

stiti! cumva daca doc. T se ocupa si de insamntari artificiale, sau ce parere are despre acest procedeu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami30 spune:

O fi venit dr T?

cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami30 spune:

Nu-si face nimeni curaj sa-l sune? Ca eu inca nu am... Daca imi spune cineva ca e in toane bune si intors cu forte proaspete il sun, daca nu.... ma las pagubasha

cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Este in tara...eu ma duc maine la spital!

Cafeluta graviduta
Biencuta draguta23+

Sa nu depunem armele si vom reusi!

Mergi la inceput