Bebelusi de nov-dec 2004 (66)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

ROSERB, multam , stii cum se zice: mai rarutz, dar mai dragutz!!! Nici cu Mihnea nu mi-e rusine!!!! a crescut, s-a dezvolatat frumos, e mami tot!!!!

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

L-am programat pe Paul, la o doc. -se numeste Aurelia Ionescu, de la clinica Dermato Byronia, e pe langa stadionul Iuliu Manoliu...ati auzit de ea?????

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

L-am programat pe Paul, la o doc. -se numeste Aurelia Ionescu, de la clinica Dermato Byronia, e pe langa stadionul Iuliu Manoliu...ati auzit de ea?????

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

quote:
Originally posted by onitza

[teal][b] [navy] ADRIANNA, daca vrei sa il vezi pe PAUL, uite-te in albumul PAXELEI, ultimul mai exact, de la pag. 2, sa vezi ce mandrete de ginerel ai.....vora LUI FELIS, fiecare cioara....stii continuarea nu????
pozele noastre




mai cuscritza scumpa chiar ca am un ginerel tare frumusel . si ce smecherel e cu freza lui. pupam dulce, biencuta o sa fie incantata...acu doarme dar cand se trezeste o sa-i arat ce mandrete de fecior o peteste




bianca si tudor (03.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

L-am programat pe PAUL, la DR. AURELIA IONESCU, CLINICA DERMATO BYRONIA, ....ati auzit de ea??????

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

ADRIANNA PAUL PE BIANCA SI EU PE TINE SI PE TUDOREL

Acum am vazut ca am scris de trei ori acelsi mesaj, ca sa nu ziceti ca nu sunt o obsedata!!!!!!!
PAUL e foarte obosit dar nici sa doarma nu vrea, ii dau iaurtul si daca nu vrea nici dupa sa doarma, il scot in parculetul mic de langa Billa

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

buna
cam putina activitate pe aici oare unde sunteti?
noua ne iese si dintisorul 3 unul sus si tocmai cand ma bucuram ca a iesit fara probleme a trebuit sa mi se arat contrariul
iar am dat-o in diaree, azi a fost maraila sef si imi e asa mila de el ca nu ii pot face nimic cred ca pana maine sparge gingiuta si poate scapam, sper din suflet sa nu fie de la dintele urmator ca la ceilalti 2 a inceput diareea cam cu 2 saptamani inainte sa se vada ca ar iesi
si pediatra e in concediu, vineri plecam din tara, asa ca a picat cum nu se poate mai bine oare cand se vor termina aceste probleme?

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:


Dupa 2 zile in care tot ce am putut sa fac a fost ,apar si eu sa va salut.

Didutza,chiar inainte de a se incheia votarea am reusit sa votez si eu doi gemenusi frumusei pe o bancuta.Sa fie cu noroc.


Violeta mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Felis,la culcare cu tine!
E si miine o zi.
poti sa lucrezi si atunci.


Violeta mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Pt ieri: IOACHIM, IUSTIN, NICOLAS

Pt azi: RADU, ANA-DENISA, DARIUS, ANDREI

VIO... azi lucrez altele... cele lucrate ieri, azi e prea tarziu pt ele...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46477&whichpage=6" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput