Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (89)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Apropo de torturi...am primit felicitare pentru Uka ....de la un supermarket si cadou un tort gratis pe care-l pot personaliza pentru el...Mey de unde au stiut astia ca este ziua lui Uka...nu ma intrebati...Oricum....only in America...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

salutare!!!
Nicole , moata mica pentru primii pasi si pe buzita ei dulce si pe cucui ..si pe tine tepe sufletel !!!!
Olivia , d-na care vine la curatenie nu face si de mancare ...ca deh , stau acasa ..macar sa-mi dau silinta ..oricum avem casa aigurata in caz de incediu

eu ii fac analizele lui Puf ca vreau sa vad cum sta ..ca , fe , etc

io batrana ???? ha!!!! pe langa faptul ca nu ma simt ...am si barbat mai tanar ...

Nicole , multumim de re-amintire ...chiar mi s-a facut dor ...

Andreea , wknd fain ..sa aveti vreme frumoasa !
Papa , concediu placut !!!!

ce mai era ? hai ca am zis ca nu's batrana ...
pupici la toata lumea


Simona si bb Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Simo..si eu si eu...nu-mi spune ca si la asta ne potrivim..ca intru la idei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

e scris in astre mai Olivia, ..te bagi si la diferenta de ani ..pun pariu ca-s mai tare ca tine ...

Simona si bb Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

puahahah dau astia secvente la tv dintr-o emisiune care incepe mai tarziu in noapte. "comedy street"... si is gaguri din ste pe strada. tipul sta la volan si incepe sa urle la nevasta sa impinga masina mai repde..si ne-o arata pe nevasta super gravida. puahahaha sa-i vedeti pe aia pe strada ce oki fac. acu citeva zile s-a dus pe plaa in colanti si tot intra in vb cu gagicile peplaja si-si bagase dementu un pe*+s din cauciuc (imeeens ii venea pin spre genunchi) in colantii aia transparenti.... sau se imbraca in cioara si incepe sa umble la masinile oamenilor pe strada. da numa la masinile care taman parcau adeca sa-l vada stapinii ce face:-)))) cel mai des se imbraca in itic si se duce sa cafteasca la greu un alt pitic. bey da regizeaza f bine toate astea ca ai senzatia ca rupe piticu in bataie

andreeab am satz dau o tuica ca uitai ca e ziua lu mielu pe 12 noroc cu tine ca-mi scrisesi aci. si abia azi mi-am amintit sa multamesc v-am sis ca tre sa fac pomana pt defunctu neuron


"Īn afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

pai asa faci tu bagaje, vraja noptii?

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

ma pregatesc sa fiu vraja-marii:-)))) bre va zisei ca plec de maine intr-o saptaminace ma tot lungats asa ca pe caini:----P (am scos limba la tine):-)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

nu te-alung, da' tu faci pe gospodina pe-aci. daunazi faceai ciorba d eporc si salata de vinete (m-am gandit, cuminte tre' sa fie mielu de apuci sa faci atatea feluri). a, si tarta cu visine, ce de-atunci numa visine visez

io m-am saturat de vin si tuica, 'ai sa bem o bere, ma'c sa cumpar, sau da tu papa, ca-i faina berea nemteasca...

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

sa mor ca daca n-as avea cupilu' acu' m-as imbata de suparare. nu's ce m-a apucat asa o stare de lehamite ca nici de mine nu-mi mai convine...poate m-ar ajuta...

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

pt toate lumile!!!
fetilii din RO sa vie cu micii:-))))

Mergi la inceput