traiam o minune!... dar...s-a rupt vraja!!!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rodica spune:

Alice, curaj, FII FERICITA!!!!!!!!!





DUMNEZEU EXISTA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Alyssa, ma bucur tare mult pentru tine, ai curaj shi fii fericita, ca o meritzi!

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia zbintuita
pozne


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaxeni spune:

felicitari,tine-o tot asa ,bucurate de viata.
Ce-mi place cind vad oameni fericiti

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

D-na Alyssa va felicitam si va dorim sa fiti fericiti toata viata . Ne bucuram pt. dv si fetite ca vor avea un tatic care sa le iubeasca si sa le fie alaturi tot timpul.
Silviu si mamica

tedy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Ma bucur mult, mult pentru tine, pentru voi... Capul sus, traieste-ti viata!

Laura si bebitele: Bianca (6 ani si 3 luni) si Ramona (3 ani si 2 luni)
poze_cu_fetele_mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena spune:

Alice acum am vazut subiectul, iti doresc multa fericire si ai curajul sa fi fericita, caci o meriti din plin, si daca ti-e frica de irealitatea lui, atinge-l si o sa vezi ca e adevarat si te iubeste si nu uita ca meriti sa fii iubita! Multa fericire iti doresc, iti tin pumnii sa fie mai mult decat bine!



Lena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

Daaa... s-a rupt vraja!... Alta broasca care nu vrea sa se schimbe in print!!!
Poate am devenit mai cusurgioaica, poate mai greu de multumit, nu stiu dar cert este ca au aparut unele stegulete de atentionare in mintea mea care nu mi-au dat pace si care m-au facut sa o rup finut si elegant.
Nu imi pare rau, nu vreau sa accept orice numai ca sa am un barbat alaturi, nu vreau sa fac compromisuri, nu vreau sa inchid ochii la niste lucruri care imi dau de gindit si care sint sigura ca nu le voi putea accepta pe lunga durata...

Well... Neeeexxxtttt!!!...

Mersi pentru urari si imi pare rau ca a fost alarma falsa!

De un lucru ma bucur : sa vad ca sufletul nu mi-a murit de tot si ca inca mai sint capabila sa simt...

Alice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Alice, imi pare tare rau ca nu a iesit asa cum sr fi trebuit...Dar vorba ta , a fost o experienta, a fost un test in care ti-ai demonstrat tie , ca ai sufletul viu si ca poti sa oferi multe clipe de dragoste..Nu a fost sa fie...ia-o asa...
Te sarut si nu uita ,viata merge inainte..Sa iti traiasca fetitele si numai bine...Va iesi soarele si pe strada ta!
Te sarut!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Tu stii mai bine insa cu riscul de a gresi as putea doar sa spun ca am remarcat cuvantul "cusurgioaica". Cred ca este si va fi o problema foarte mare pe viitor. O relatie stabila nu poate sa existe astfel. Pot sa apara sincope pot sa fie depasite insa orice relatie presupune extrem de mult compromis bilateral. Asta e viata in comun. Si inca ceva. E bine daca ai suflet tanar dar in egala masura si cineva "nu are tata" deci sunteti mai multi in barca asta numita viata.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

Marius, pare usor ce spui tu, dar nu e chiar asa. Cusururile astea ale mele de ex sunt micile mele semnale de alarma. Eu cred ca acele semnale sunt pt mine binevenite, pt ca nu stiu daca as putea sa ma inham, vb Alyssei la termen lung cu cineva care imi ridica semne de intrebare la lucruri care pt mine sunt importante.

Constiente ca avem copii care au nevoie de o figura paterna sunt majoritatea, dar anumite lucruri nu le poti sterge cu buretele din minte si suflet.

Freia si Alexa

Mergi la inceput