Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (86)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Eu am facut-o din 8 oua....a crescut...si dupa ce am scos-o...s-a pleostit...sa nu va zic ca s-a mincat si asa....
Cum trebuia sa fie compozitie...a mea era tare moale....sa fii gresit ca am copt-o in tava de aluminiu? Voi ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

pai daca n-ati vrut sa faceti cum v-am zis eu. e si mai simplu. eu am mai repetat figura si in we, de data asta cu budinca de vanilie si nectarine caramel deasupra. miamamam. taaaare bun.
da, olivia, iti zic, dar am la 2.35 app. pana atunci, mai bantui pe-aici

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gongutza spune:

Buna seara!Fetele din schimbul 3 ma primiti saptamana asta pe la voi?Ca sunt de noapte...
Noi azi am umblat toata ziulica,am fost in Herastrau,ne-am intalnit cu Felicia(Pako) si cu Andreea ,cu Nicole si moata mica...am facut si poze,o sa le pun maine ca din graba am uitat cablu de la camera acasa
Acum a plecat tati cu Alex acasa,sa vedem cum se vor descurca,sunt foarte curioasa
Revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

aluatul de la praji trebuie sa fie fluid dar nu lichid, ca cel de chec. daca nu vreti sa se lase puneti cuptorul la maxim 160 de grade si daca aveti electric puneti-l pe functia ventilat, creste bine si nu se lasa. nu scaoteti imediat prajitura din cuptor, lasati-o acolo cam 10 minute cu usa cuptorului f putin deschisa si nu o taiati calda! (dar asta oricum stiati deja)
iepurele meu e tare amarat cred ca dintii s-au hotarit sa iasa toti odata....noroc ca a baut laptele cu un plic de smecta in el, sper sa nu mai fie asa kklici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Si noi pe aici. Va citeam, caci azi imi schimb providerul de internet si cine stie ce minuni mai fac. Adica ma apuc de pus cabluri si alte cele pe aici. E DSL si merge pe linia telefonica, dar iti trebuie filtre ca sa-ti mearga si telefoanele. Asa ca....sper sa nu-mi prin urechile. Sotul cica ma incurajeaja "nu ti le-ai prins tu pana acum, nici o sansa de acum, desi nu-ti stricau niste urechi mai mari, ca tare mici le ai." Hahaha.

Hai va pup si incep operatiunea "monstru".

Liliana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Asa era lichid....cuptor preincalzit, apoi la 160 grade..Eu am electric..dar functia de ventilat ..habar nu am ce-i aia...Nu ma pricep la pandispan deloc...
Pupici pentru suedezu' miriit..citi dinti apar?
Adina bine ai venit la schimbul 3...vezi poate te indragostesti de noi ...si nu mai pleci de la schimbul3:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

lichid dar nu foarte. ca daca e lichid e prea multa apa si mai trebuie sa adaugi ceva faina. si iar la sfarsit cind adaugi albusurile trebuie sa ramina asa, cum zice la carte "smantana groasa".
am simtit vreo 3 dinti mai iesiti, in afara de cel mai "rasarit". acu vad ca a reusit sa adoarma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Am si eu fetita...
http://pg.photos.yahoo.com/ph/basom11/album?.dir=/defc&.src=ph&.tok=ph8_oUDBGCxV5MBm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

wow...micul suedez vrea sa recupereze...hi,hi..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hhahahaaa ce cool fetita!!!
zi mama cum se zice la varicela? pls....ca-mi sta pe creeras

Mergi la inceput