Copilasi de mai-iunie 2004 (50)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

La multi ani, Grate! Sanatate, fericire si tot ce-ti doresti alaturi de cei dragi tie!

Carmen siIustin (5.06.2004)
Album Iustin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alus spune:

LA MULTI ANI GRATE, MULTA FERICIRE SI TOT CETI DORESTI SA TI SE IMPLINEASCA.

Am trecut doar o clipa pe la voi sa va spun ca m-am intors acasa si pe moment nu va voi parasi asa de curand. Maine cand voi fi mai odihnita va voi scrie cum a fost. Acum sunt foarte obosita. si ma asteapta sotul in cuibusorul nostru . Pe maine.

Pupici.

PS: Am sa pun si poze noi cu umblareata mea.

http://community.webshots.com/user/alus1
Alus+Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

La Multi Ani GRATE!!!

Madutza felicitari pentru carnet.Pe mine ma bate sotu la cap mai mult si de gura lui azi am condus 5 m,tremuram ca o frunza

anacami cu vara am si io acceasi senzatie tot zic lasa ca vine si caldura si hop iarasi ploi

cius22 daca ajungi in Bucuresti poate ajungi si la intalneala de 24 iulie .

Apropo mai vine vreo mamica de aici intalnirea e la MC Donalds la Romana pe 24 iulie ora 19.30

Irinusha pupici sa te faci repede bine.Imi place site ul vostru si am vizionat si eu filmu,sunt momente de neuitat.

Paloma bine ai venit asteptam pozele cu malu marii cum sa comportat pitica ai bagato in apa??Zi tooooooooooooooot

Galusca mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

la multi ani, grate!!! sa fii sanantoasa si fericita linga dragii tai!

mona, lia (24.04.2004) si simburica mica (24+)

www.seansimon.com/june2005.htm" target="_blank">IUNIE 2005
www.seansimon.com/ultrasound.htm" target="_blank">BABY MAYA
site-ul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">asa s-a nascut lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tnicoleta spune:

LA MULTI ANI GRATE! Multa sanatate si tot ce-ti doresti
N-am mai apucat aseara sa intru, ne-am intors pe la 1.00 noaptea. A venit sotul si ne-a luat la un coleg de-al lui care si-a cumparat un camputer si el a trebuit sa-i instaleze sistemul. Sta la curte. Bianca s-a jucat cu fetita lui, Miriam, putin mai mare ca ea. La un moment dat a descoperit si piscina si vroia sa se baje in ea. Am papat gratar si pe la 21.30 am culcat-o. Norocul meu a fost ca atunci cand am plecat am bagat in rucsac pijamaua pentru ca tot a gasit ea in curte o balta in care s-a asejat frumufel si s-a udat toata.
Si mai nou domnisoara se joaca cu scaunelul. Se aseaza pe el, il plimba prin toata casa, si se ridica in picioare. Daca nu intelege sa se dea jos il iau si il pun pe dulap. Pange de nu mai poate da nu il mai dau.
Va las ca se maraia pe langa mine. Ma duc sa-i dau papica.
A si inca ceva. Cand o pun la masa ii dau si ei o lingurita, mai reuseste si ea sa bage ceva in gurita da mai mult imi da mie sa manac. Asa ca vreau nu vreau trebuie sa manac si eu cu ea.

Pupici la copilasi.

[Madutza spor la condus. Si trafic usor.

Nicoleta
si
Alexandra Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cius22 spune:

Laureta,multumesc de invitatie;o sa fac tot posibilul sa fiu acolo!...McDonalds,la P-ta Romana?...il gasesc eu...dar cum va recunosc pe voi?...unde vad mai multi pitici si mamici-hop si eu!--sau e numai pentru mamici? poti sa-mi spui te rog mai multe?galusca mica-am vazut-o in poze! e superba ochioasa mica!...Doamne ce ochi are!

Paloma,cum a fost la mare? asteptam povesti si poze!(eu am vazut unele cu marea din mai...super,daca ati ajuns de 2 ori anul asta...vreeaaaau si eeeuu...Cristina mergand pe malul marii...EXTRA!dulce,dulce,dulce!

Alus,asteptam raport complet de vacanta!!!!si poooze!

Nicoleta,esti tare daca rezisti rugamintilor Biancai...pup si fetita ta dulce si nazdravana (domnisoara umblareata!)

Mai nou,la noi e circ cu mincarea...fuge in 4 labe,se ridica de mobile,cand il ajung o ia din nou in 4 labe si cand e mai departe de mine casca gura si cere papa...fug la el cu lingurita si...o ia iar din loc...il distreaza de minune chestia asta...da' eu sunt ca dupa o ora de fitness...ba se mai catara pe canapea,se da jos...am incercat si cu scaunel...dar incearca sa se dea jos din el,se smuceste si se zbate pana il apuca plansul...azi,insa l-am pacalit...i-am zis ca daca sta cuminte in scaunel si papa tot,merge tai-tai...cred ca chestia asta l-a convins...a zis de cateva ori "tei-tai"...si ...ce credeti? a stat cuminte pana s-a terminat castronelul...acum e afara cu Roxy...ca doar i-am promis ,nu?

O sa incerc sa mai pun si eu niste poze noi,dar ceva mai tarziu,ca acum trebuie sa plec...



nu fac nimic,da'mi ia toata ziua!

cius22

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alus spune:

Hello tuturor fetelor

Madutza- feloicitari noului sofer, sunt sigura ca vei conduce bine, asa ca nu-ti fie frica, altfel nu primeai carnetul.

Irinusha- multa, multa sanatate.

Paloma- bine ai venit printre noi si astepatm poze.

Anacami- iti doresc un cocediu cat mai placut si cu mult soare in fiecare zi.

Nicoleta- acum de cand ai netul acasa sper sa ne scrii mai des, poate nu o sa lupti cu sotul care dintre voi va sta in acel moment, noi am ajuns la intelegere ca daca nu are de facut nimic important ma lasa pe mine un timp.

Cum am scris, ieri m-am intors din vacanta. A fost bine si foarte cald. Julia a facut bubite din cauza calduri. Ca intodeauna socri au fost foarte amabili, la fiecare au cumparat cate un cadou. Ce numi place la ei este ca locuiesc cam nasol, cada este deja vai de capul ei, in bucatarie nu au apa calda. Lui Julia ii faceam baie in ligheam pus in cada, am sa pun in curind poze cum facea baie, dar ciudat ca ia placut sa faca baie asa. Cum am spus a fost canicula, in cursul zilei, 29, 30 grade, in camera in care dormeam cred ca era cred ca peste 30 de grade, noaptea era asa de cald ca ne trezeam des uzi.
In fiecare zi seara iesiam cu ia la plimbare, venea asa de murdara, dar ce puteam face, o lasam sa se joace, sa mearga, sa faca nebuni, noaptea dormea apoi foarte bine, mai greu era cu adormitul, inainte sa doarma bea foarte mult.
Am fost o zi la o verisoara dea sotului care are o fetita de aproape 2 saptamani, cand am vazuta mi sa parut asa mica, am uitat cum a fost Julia la 2 saptamani. Cand am vrut sa o iau in btrate sotul a spus sa am grija sa nu o scap. Soacra mea a spus ca este sigura ca nu am uitat sa tin asa bebe mic. In rest am stat mai mult in casa.
Ei locuiesc in bloc cu doua etaje, de fapt ete parterul si etj. 1, ei locuiesc la etj. 1, si vara cand este calduroasa ala ei in casa este sauna aproape.

Sotul meu are un frate care are un fiu de 3 ani, dar l-au invatat foarte prost, ca sa aiba liniste ii dau tot ce vrea, dimineata sa trezit si a inceput ziua cu tort, este normal ca dupa dulce nu vrea sa mai manance nimic. Daca nu-i dau ce vrea sa arunca pe jos face scene, iar ei ii daunce vrea si gata. Noi nu vom face asa, este cea mai proasta crestere a unui copil. La 3 ani are 24 kg. foarte mult.

Cam atat, nu va mai prictisesc cu povestea mea.

http://community.webshots.com/user/alus1
Alus+Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madisor spune:


Salutare fetelor,

Grate, la multzi ani, multa sanatate si fericire! Sa itzi traiasca micul Patrick! Imi cer ieratare pentru intarziere, da' ieri am avut un parastas de facut si am fost foarte prinsa. Pupiceeeiii multzi!
Irinusha, sunt super pozele! Si ce turta frumoasa a avut...Mai, mai ca mi-a facut pofta. Nu degeaba sunt grasa.... Multa sanatate si pupa-l pe Crisu mic.
Laureta, eu s-ar putea sa ajung pe 24 iulie la Mc. Inca nu promit nimic, pentru ca nu stiu nimic exact... Nu am nimic programat...Mai vorbim, oricum...
Cius22, din cate am citit pe DC si am intzeles, intalnirea este doar pentru mamici. Ramane sa ne mai informam si sa tzinem legatura.

Va pup!

Madalina
http://community.webshots.com/user/madalina160

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tnicoleta spune:

Mey fetelor eu stau pe net toata ziua de la servici cu pagina deschisa in spate si mai dau refresh din cand in cand. De acasa nu am cum sa stau mult ca nu ma lasa Bia, iar cand e sotul acasa nici pomeneala. Dim am intrat ca dormea iar acum s-a dus pana jos.
Si vorbaia cand sunt in concedu sau in we mai vreau si eu pe la voi.
O sa va raspund luni sau marti cand ajung la servici ca acu nu pot. S-a intors si cere de mancare plus ca Bia e foarte maraita, M-am uitat la ea in gurita si ii mai da un dintisor. Deja i-a spart putin gingia.
va pup pe toate.

Nicoleta
si
Alexandra Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Fetele pentru intalneala nu a zis nimeni sa nu vina mamicile cu copii.Io vin cu Inisa si s ar putea si tati.
Era vorba ca mai tarziu sa fie si o petrecere undeva da asta se va hotara acolo.
Vedem noi pina atunci io sper sa ajung depinde si tati sa ne aduca.
De gasit ne gasim noi nici o problema.


Galusca mica

Mergi la inceput