Copii din 1996 ( 3 )

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Buna,fetele!
Nu cred ca e vorba de masea de minte,insa acum nici nu-mi mai dau seama ce ma doare.Mi-a tras ala de falca ieri,ca azi toata ziua nici n-am putut sa zimbesc macar,ziceai ca am primit un pumn in falca,ma tot uitam in oglinda sa vad daca nu cumva imi apare vreo vinataie.
In fine,mi-a mai scos una azi si pina marti fac pauza....o sa vad de miine incolo daca mai am dureri (sper sa nu)
Am inceput sa merg din nou la fitness,saptamina asta am sarit o zi ca am fost cu virusul nebun,dar o sa merg de doua ori pe saptamina si sper sa mai dau ceva jos....
Fetelor,de luni intru in concediu trei saptamini,dar si in sesiune in acelasi timp.Ma apuca groaza,am vreo 12 examene de dat.Cu tot cu restante,pe care e musai sa le dau ca sa nu intru in anul 5 cu ele.Vai de capul meu,nici nu vreau sa ma gindesc.
In rest toate bune.Dar chiar,de Flexi nu se mai aude nimic?
Va pup pe.....amindoua,ca altcineva vad ca nu mai e pe aici in afara de noi trei.

BRENDA
"Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

De cind ma chinui sa va spun: pe 1 octombrie Di s-ar putea sa intre in concursul pt performanta.Deocamdata trage tare (ceea ce nu prea e indicat pt talasemia ei).Sper sa fie cu succes!

BRENDA
"Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Ana,n-ai plecat? Ca te vaz pe forum....

BRENDA
"Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salut Brenda,
Unde sa plec?Ca io nu-mi mai amintesc....
Am fost aseara la chef cu gagicile din Timisoara,daca despre asta e vorba....A fost beton...Am ajuns pe la 12.30 acasa,dar am inteles ca cheful s-a spart pe la 02.00...
Succes Dianei la concurs....Tinem pumnii...


Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Aaaaa, lenevitzi?
Ce sunteti asa tacute?
Brenda, despre ce concurs e vorba, se pare ca am pierdut sirul...

Ana-Maria, ce frumos ca va intalniti, ca sunteti mai multe...eu tare duc dorul unor prietene, dar din pacate de cand stau acasa cu cea mica nu am mai avut timp nici cu cele de la serviciu sa ma vad...ah, dar mai am o saptamana si un pic, apoi intru iar in campul muncii...macar mai aud si eu una-alta...
Ai rezolvat cu bona? E ok tipa cu care te-ai intalnit?

Va pup pe toate si pe copilasi!

Mihaela si fetele mele

poze noi cu Silvia


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42663&whichpage=1" target="_blank">Tudorel are nevoie de mama lui!
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!

bebelusi august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Saluti,
Fetele ,am avut intalneala iei cu o tanti faina,moderna si deschisa la minte....Maine mai am una de intalnit...Cea de ieri ne-a placut si mie si lui Marius,inclusiv Luana s-a dat in barfa cu ea in doar 2 minute de la venire femeii in casa....Sa speram ca va vrea sa ramana cu noi si ca nu va renunta gasind o oferta mai buna....
La chef a fost tare fain,ca de obicei de altfel....Eu nu am reusit sa raman pana la final,Marius trebuia sa plece urgent la Bucuresti si...am plecat mai devreme...Am inteles ca gagicile au ramas pana pe la 02.00 la terasa...
Cam asta ar fi....
Copilasii sunt bine....Alexandru e disperat ca mai sunt 12 zile si incepe scoala...Nu vrea ...
Ce iti fac fetele,Mihaela?S-a intors Diana din vizita?Silvia merge deja la cresa sau din septembrie o duci?
Brenda,am citit ce mi-ai trimis....Romantic!Ca omul care nu e implicat in situatie si priveste cu alti ochi....hm....vorbim noi...Ce face Diana?Cum se simte?Ai avut probleme cu sanatatea ei dupa zbenguiala de la lac?
Flexi pe unde o fi?Tot in concediu sau se pregateste de scoala?
No,dragelor,sa auzim numai de bine.Va pup pe toate!


Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Mihaela,e vorba de concursul in urma caruia Diana ar putea sa intre la categoria de performanta,la dans sportiv(de societate,cum il stim noi).E pe 1 Octombrie si pina atunci,profii ne cam solicita,ceea ce o cam oboseste pe Diana.Ii cheama in fiecare seara,iar martea si joia si dimineata,la sport.Vreau sa vb cu ei macar dimineata s-o lase acasa,ca nu vreau s-o suprasolicit...Sa speram ca o sa fie bine la concurs
Ana,abia astept sa vorbim....chiar ma intereseaza parerea ta,cred ca banuiesc ce o sa-mi spui,dar,oricum abia astept...Ai mare grija in alesul bonelor,te rog,o sa-ti povestesc eu citeva intimplari de Bucuresti cu unele bone..
Diana a venit bine de la Snagov pt ca a reusit sa doarma vreo 3 ore acolo,altfel....nu stiu cum ar fi venit.
Fetelor,azi am fost cu ea la oftalmolog,la control.De unde acum un an scapasem de ochelari(fusesera numai pt ochisorul sting si foarte mici dioptriile),acum,se pare ca dioptria este mai mare si,mai mult,va trebui sa isi acopere ochiul drept pt ca stingul e foarte lenes(slava Domnului,ca va trebui s-o faca numai acasa).Joi ne ducem sa ne dea alti ochelari,vai de buzunarul nostru.....
Va pup,astept vesti de la voi!

BRENDA
"Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Buna fetelor.Ne-am intors din concediu si dupa rezolvarea catorva probleme ne-am intors a rutina de zi cu zi.Am fost in concediu in Turcia,la Kusadasi,motiv pt care Robert s-a apucat abia dupa revenirea din concediu de lectii si acum suntem in razboi pt ca trebuie sa trag de el sa si le faca.Maria e o razgaiata si imi cam scoate sufletul.Asa ca seara sunt stoarsa ca o lamaie.M-am apucat in sfarsit de scoala de soferi.Astazi am prima sedinta de sofat.Mi-am cumparat role ca sa ma plimb impreuna cu Robert si duminica dupa 3 zile de exercitii am cazut si am facut o luxatie asa ca piciorul stang s-a transformat in butuc ,dar asta e.
Brenda ii tin pumnii Dianei.Mult succes!
Ana sa dea Dumnezeu sa gasesti bona potrivita.
Mihaela nu ne certa ,in privinta mea insa ai dreptate sunt cam lenesa la scris,insa de citit va citesc.
Va pup!

Andra ,mamica lui Robert si a Mariei album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Ana-Maria, Diana se intoarce acasa abia in 9 septembrie, n-am reusit sa o scot mai repede din "ghearele" tatalui ei. Iar pe 10 e ziua Silviei...in fine...eu as fi vrut sa vina de la 1, ca sa o pregatesc de scoala, dar n-am mai comentat, a lasat-o in America, asa ca...
Diana are de facut caietul de vacanta, e cu ea si lucreaza-sper. Las' sa aiba si taica-sau de supravegheat!
Silvia va merge la gradinita din 5 septembrie, atunci se deschide. Abia astept sa suflu si eu o saptamana...ca din 12 incep serviciul.
Succes in gasirea bonei!

Brenda, succes lui Di la concurs! E obositor pentru ei atata antrenament, dar cred ca e si frumos, nu? Maseaua ta cum mai e? Te mai sacaie?

Andra, ce frumos la Kusadasi, o sa-mi amintesc mereu cu placere de el. A fost primul concediu in 2 cu sotiorul, inainte de venirea pe lume a Silviei...in 2002. Ne-a placut foarte mult! Ati fost cu masina sau cu avionul?
Aaaa si multi ani inainte de casnicie fericita! Citisem pe forum ca aveti 11 ani...sa fiti la fel de fericiti in continuare!

Va pup!

Mihaela si fetele mele

poze noi cu Silvia


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42663&whichpage=1" target="_blank">Tudorel are nevoie de mama lui!
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!

bebelusi august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Brenda,succes la oftalmolog...si tot binele din lume Dianei...Vorbim noi...nu stiu cand...dar o sa stam de vorba...Sa aveti grija de voi!Va pup pe amandoua!
Mihaela,pai o lucra Diana ceva ....daca are vreme si chef...Iaca trece si august si merg copilutii la scoli si gradi...Succes fetelor in noul an scolar!Le pup si te pup si pe tine !
Andra ,bine ai revenit!Frumoase locuri ati vizitat...Maria tot asa frumoasa este?!Tu ce mai faci?Ai terminat facultatea?
Dragelor,sa aveti parte numai de bine,va pup pe toate!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput