Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (84)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gongutza spune:

Pai ziceti voi daca e cinstit?Eu stau la scarbici si altii se plimba in parc?Nu e cinstit va spun eu!Eu nu ma mai joc asa...cand ajung seara acasa Alex e deja obosit,nu mai prea are chef de joaca,eu la fel....intr-o zi eu stau cu el vreo ora,o ora juma in care i fac baita,dau papa si il pun la nani!Vreau acasa!!!Inca macar un anisor....cum zicea si Lia fiecare cu ce-l doare...ei momentan ma doare ca nu-s acasa cu Alexu care cica alearga prin casa dupa spusele lu taica-su....si Dan se ascunde de el,Alex il cauta in pozitite bipeda si cand il vede sare la el in brate...si eu pierd tot
Deci dau in depresie post-natala dupa aproape un anSe poate asa ceva?Cum ar fi sa ma duc la medicul de familie si sa-i spun ca vreau concediu medical ca eu am depresie post-natala?
Haideti ca ma lungesc prea mult si va plictisesc...
Simona(blue angel) pe unde o fi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

puiutilor si mamicii care-si serbeaza azi ziua!!!
andreea, ai grija cu , poate reusesti sa-i faci lui tati un .
olivia, pt ideea cu prinsul pampersului. a functionat de minune
daria, fara suparare, dar cred ca exagerezi. pai ti i-ai dat dariei lapte de vaca acum vreo cateva luni si acu' te temi de albus???
muuuuuulta sanatate copilusilor bolnavi cu sau fara curulet rosu
adina, pai bine, pana ma trezesc eu, normal ca termini (a s eciti cafea).
caro, si pupi a cazut azi dimineata din pat, ca eu ii dau biberonul matinal la noi in camera, dupa care il schimb de pijama. a crezut ca joc prinsa cu el si...hop, a atreizat pe podea. nu va zic ce concert. pup si kamikazele tale
simo, te infunzi cu prajitura? hai ca ti-as da si din a mea, da-i gata

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

da' unde ati fugit mai fetelor?
eu de mai mult de juma de ora ma chinui sa-i dau lui pupi ceva de mancare, el refuza, asa ca perseveram.


philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

carolina (ce nume fain!), multumim pt felicitari.mergem noi, da' inca ne e frica si azi am incercat sa-i pun sandalutele, dar nu stie sa mearga cu ele.

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaella spune:

Na,ca n-ati scapat de mine.M-am intors bine merci.
Nu e, mai, nimic in neregula pe Bucuresti-Galati.E drumul uscat si super bun.E in nordul judetului Galati spre Bacau incolo...Nu plecam eu ca boul la taiere

Danule, luni pisi!Da un tzar cand termini.Andreea, Nicole va bagati?O convoc si pe Alina...Astept listutza,ca mi-e un dor de vooooooiiii!!!
Pupe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rain spune:

Miha, si mie imi e dor de voi ...foarte dor, asa ma gandesc la zilele in care ne intilneam si stateam la suete cu burtile la soare ...ce vremuri!
hai ganditi-va la o zi cand puteti voi si vin, daca e in weekend posibil sa vin fara moata (sa zicem), o las cu tati acasa, daca e in cursul saptamanii nu se poate fara moata!

Nicole & Andreea Alexandra (26.07.2004)
Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni
Andreea de la 4 luni
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40285" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

simona,olivia unde sunteti???

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

pe mine????

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rain spune:

Olivia, nu trebuie sa te superi ...ca noi ne bazam pe tine, si esti membru de vaza, ceea ce-i foarte important!

Nicole & Andreea Alexandra (26.07.2004)
Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni
Andreea de la 4 luni
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40285" target="_blank">Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Olivia,eu te-am suparat?daca da sa stii casi imi.
Daca nu te-am suparat eu tedulce si nu mai fi suparata.


Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput