Atentie miresici! Fotograf recomandat cu caldura!

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pepenash spune:

Si eu tot in mai putin de 5 minute l-am descarcat. Si mi-a si placut, motiv pentru care ma felicit pentru alegerea facuta... Sac!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Ma bucur ca v-a placut . va anunt cand mai postez si altele. Spor la pregatiri fetelor si vazic inca de pe acum "Paste fericit!"


"http://community.webshots.com/user/pentrununta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Divine girl spune:

quote:
Originally posted by radu300

Pentru ca fisierul este relativ mare *45 MB* trebuie sa il salvati pe calculator si dupa aceea sa il vizionati. La o asemenea dimensiune se descarca in aproximativ 25 minute folosind o conexiune de cablu de 768k. Dupa ce s-a descarcat in computer il puteti viziona cu orice program de vazut filme.

"http://community.webshots.com/user/pentrununta"



La mine s-a descarcat intr-un minut jumate si ... este foarte frumushel. Imi place. Bravos!

Pregatiri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lid spune:

Eu chiar nu inteleg de ce eu nu il pot vedea Am incercat in toate felurile....si cu save target as....si cu click...si tot timpul imi apare page cannot be displayed. si am incercat de la 2 calculatoare......Radu vreau si eu sa-l vad!!!!! Mai verifici te rog daca e totul in regula.....!!!!!
merci mult

http://www.alidaandadi.myevent.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Merge sigur, cred ca e o problema cu conexiunea ta. Cu click direct nu o sa-ti mearga niciodata pentru ca nu ai rata de transfer asa de mare. Cu save target as nu are cum sa-ti apara "page..." pentru ca nu pleaca spre nici o pagina. Mai incearca odata, eu zic ca nu are motive sa nu mearga. In ultimele 4 ore au fost 10 downloaduri, deci merge.

Pentru karamel: din pacate nu lucram decat in bucuresti si zonele limitrofe. Distanta ar fi mult prea mare pana la Piatra Neamt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lid spune:

Radu am mai incercat o data si imi spune a connection with the server could be not established.....si gata La mine pur si simplu nu merge....dar am incercat si din alta parte de la altcineva si nu a mers......nu poti sa mi-l trimiti ca atachement pe mail? poate asa merge....sau macar ca link...nu stiu ce sa zic

http://www.alidaandadi.myevent.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

quote:
Originally posted by pepenash

Si eu tot in mai putin de 5 minute l-am descarcat. Si mi-a si placut, motiv pentru care ma felicit pentru alegerea facuta... Sac!

Pepenash over and out!


Yap, Pepe sa ne felicitam reciproc!
Raduleacum chiar m-am linistit deplin. Tine-o tot asa!


briza_marii
ziua nuntii; una alta pt nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Si eu..si eu ..... sa ma laud si sa ma (si sa va) felicit
Nu-i asa, fetelor, ca ma lastzi sa va vad si eu pozele facute de radu la nunta? Ca avetzi nunta cu o sapt, respectiv cu doua inaintea mea.
Asa... ca sa imi mai linistesc din emotziile si grijile ce ma vor napadi atunci
Asta daca vor fi si gata pana la nunta mea si ...dac voi avea si timp de net.. ..in per aia... mai ales ca acsa nu am net....si nu stiu dac voi avea pana tunci.

quote:
Originally posted by briza_marii

quote:
Originally posted by pepenash

Si eu tot in mai putin de 5 minute l-am descarcat. Si mi-a si placut, motiv pentru care ma felicit pentru alegerea facuta... Sac!

Pepenash over and out!


Yap, Pepe sa ne felicitam reciproc!
Raduleacum chiar m-am linistit deplin. Tine-o tot asa!


briza_marii
ziua nuntii; una alta pt nunta




Nunta noastra: 29 iulie 2006

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Gata, l-am vazut si eu... Fffffff frumos....
Radu, eu imi amintesc ca am vazut ceva din filmarea asta cand am fost la semnat contractul...dar filmuletzul nu era gata. Mi-am amintit imediat si mirii si rochitza ei si secteventze pe care le stiam...
A iesit superb! Si ff emotzionant ..


Nunta noastra: 29 iulie 2006

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Multumesc Elara. Cat despre emotii, se trateaza cu o sticla de sampanie.

Mergi la inceput