Atentie miresici! Fotograf recomandat cu caldura!

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Va raspund cu placere, dar va rog sa mentionati si datele nuntii ca sa verific disponibilitatea. Multe date au fost deja ocupate. Multumesc de intelegere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Divine girl spune:

Radu, eu am pe 10 iunie 2006!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by ciciep
Radu
Ar exista posibilitatea unui pachet care sa contina si fotograful si cameramanul si daca da, cam pe la ce suma s-ar situa? Multumesc mult




Noi am mai vb, Radu... dar asta m-ar interesa si pe mine... data: 3 iunie 2006, nr. persoane: peste 80...
Multumesc !

Raza de soare

Il iubesc pe cel mai bun ! ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Raza de soare, nu mi-e prea clar acum ce si cum am mai vorbit, pentru ca am vorbit cu multa lume. Eu zic ca este cel mai bine sa ne auzim la un telefon, iti trimit pe privat detaliile. Celorlalte fete le-am raspuns deja pe privat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Divine girl spune:

[size=1]

quote:
Originally posted by radu300
...Celorlalte fete le-am raspuns deja pe privat.

[/siz


_


Mie nu mi-ai raspuns ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Divine girl ti-am raspuns in aceeasi zi in care ai postat pe mailul indicat de tine sau pe PM nu mai tin minte. Raspunsul era ca mai avem loc liber pentru data indicata de tine si ca era bine sa ne intalnim, daca citesti PM-ul iti dau acolo datele de contact. Sper sa il primesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Divine girl spune:

Sar'na Radu! Pe PM am primit azi mesajul tau. (pe adresa aceea de mail intru foarte rar). O sa sun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moko spune:

radu, pentru data de 2 septembrie 2006,bucuresti, mai esti disponibil?intreb mai intai asta...ca sa vad daca are rost sa mai stabilim o intalnire....multzam mult!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Buna! Da, mai sunt locuri pentru septembrie, putem sa discutam ori pe prv, pri la unul din telefoanele indicate. Toate cele bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Radu, te rog, vreau si eu adresa site-ului vostru ca sa va vad ofertele.
Aveti si cameraman?

Si te-as ruga sa-mi spui, ce sanse am sa contractez cu voi pt 29 iulie 2006 (Bucuresti).
Un nr de telefon se poate? Poate stabilim o intalnire.

Cu multumiri anticipate.

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput