Nunta Piatra Neamt

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinush2005 spune:

Slaba activitatea la subiectul asta!
Cam putine miresici de Piatra pe aici!

Mie mi-a venit acum o intrebare..a facut cineva nunta la Manastirea Bistrita sau a vazut vreo nunta acolo?
M-ar interesa cu cat timp inainte ati vorbit cu preotul, cat v-a costat, daca au sau nu cor si cat o costa...chestii din astea...
Trebuie sa ma intelegeti si pe mine, acum sunt la capitolul cules preturi ca sa stiu si eu macar estimativ cat va costa toata distractia.. nu de alta dar bani n-am si vreau si eu sa stiu cam ce credit trebuie sa fac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liviana20t spune:



liviana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liviana20t spune:



Buna dimineata!
Cam greu dar in sfarsit am reusit sa intru si eu. La servici la mine sunt probleme cu calculatorul si merge cam greu.
Daca tot sunt aici as vrea sa ii dau o mana de ajutor alinushei.
Iata cum stau treburile: cunosc pe cineva in roman care se ocupa de nunti si alte chestii. Se deplaseaza si aici si cred ca nu este chiar asa scump. Ce ma intereseaza si pe mine sunt husele si are si de alea. Si cred ca le poti avea gratis depinde cum negociezi cu el. Poate ti le da la tot pachetul. Dar mi se pare ca la el nu este vreun pachet anume. Face ce vrei tu si cum vrei.Inca nu am vorbit cu el. Ce stiu am aflat si eu de la altcineva.
Daca nu, iti mai pot recomanda firma mariage. Cum a spus si sunflower1979, la nunta la cumnatul ei a fost foarte frumos si mi-a placut extraordinar. In legatura cu pozele si filmatul il poti instrui sa faca cum vrei tu. Nu cred ca s-ar opune.
Si eu sunt in situatia ta. Restaurantul la care fac nunta nu are huse si sunt obligata sa le aduc eu. Pt ca nu mi-ar place sa nu am huse la nunta. Inca nu stiu prea multe, pt ca inca nu m-am interesat nicaieri. Sper doar ca din atat cat stiu sa te pot ajuta sa iei o decizie si sa mai scapi de stresul care este. Eu am sa iti trimit cat mai curand o galerie de poze de la persoana despre care ti-am spus cu tot ce face (am niste poze facute la catalogul lui) si niste poze de la nunta cumnatului lui sunflower1979 sa vezi si tu cum a fost aranjata sala si ce huse are.
Daca mai vrei vreun sfat sau altceva nu ezita sa imi scrii pt ca eu oricand pot te pot ajuta cu ce vrei tu.
Daca vrei sa vb mai mult (nu foarte mult pt ca sunt la serviciu)poti sa intri pe messenger. Eu sunt liviana20tuna.
Sper sa iti fie de vreun folos ce ti-am scris. Oricum te!

Te pup si pe tine sunflower1979!

liviana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jolieanne spune:

Salutari tuturor mireselor anului acesta si viitor.
Eu sunt din Iasi si cum vad ca multe dintre voi sunt in impas as putea sa va dau o mana de ajutor. Eu organizez nunti, fac aranjamente de sala si florale in Iasi dar actionez in toata Moldova. Fiind la inceput am preturi mici si oferte comparativ cu alte firme si serviciile sunt de calitate. Totul se face cu ajutorul nostru dar cu dorinta voastra. Daca aveti nevoie de mine nu treb decat sa luati legatura prin acest site cel mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liviana20t spune:


Salutare! Vad ca nimeni nu mai este interesat de acest subiect! Ce faceti fetelor?

Oricum vreau sa ii spun bun venit jolieanne-ei si sa o intreb daca are si huse, ce culoare, daca le inchiriaza sau daca le ofera gratis la un anumit pachet. Astept raspunsul tau!

Pt toate fetele care vor sa arate bine in ziua nuntii:stiu pe cineva care coafeaza super misto si nu costa mult. Orice vrei ea iti face, indiferent de model. In legatura cu machiajul, cunosc pe cineva care te face de nu te recunosti si tot asa nu foarte scump.
Daca v-ar interesa, eu va arat niste poze si decideti. Sper sa va placa cum m-au facut fetele (machiat+coafat). Eu am fost foarte multumita. Si la nunta mea tot la ele voi apela.


http://photos.yahoo.com/liviana20t



PUPICI PENTRU TOATA LUMEA!




liviana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liviana20t spune:



Am uitat sa va spun ca pozele la machiaj nu se vad asa bine.
Daca nu intelegeti mai nimic din ele, am sa trimit saptamana viitoare niste poze in plus. Le voi trimite mai clare.

Sper sa ma iertati pt aceste poze, dar chestia e ca nu imi merge programul de vazut poze la calculator si nu pot sa le modific.

Sper sa fiti multumite!



Pupici!

liviana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jolieanne spune:

salutari din nou...

DespreCopii.com nu tolereaza reclama pe forum si in egala masura, nu accepta folosirea mesageriei private in scopul trimiterii de spam. Tocmai pentru a pastra obiectivitatea discutiilor, mesajele ce au acest scop vor fi sterse fara preaviz iar utilizatorii care nu respecta aceasta regula vor fi sanctionati si ulterior, eliminati din randul comunitatii desprecopii.com. (Extras din www.desprecopii.com/forum/rules.asp#rulesid19" target="_blank">Regulamentul forumului).

A se citi si www.desprecopii.com/info.asp?id=502" target="_blank">precizarile administratiei DC cu privire la publicitatea pe site-ul www.desprecopii.com!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jolieanne spune:

salutari
Stii ca imi place foarte mult toata lumea vb aici de firme si nume de restaurante si mie imi dati sanctiune ca am zis si ma ocup si eu cu organizare de nunti. Mersi foarte mult. Atunci de ce nu primeste toata lumea cate o sanctiune ca a folosit nume de firme sau de persoane care se ocupa de asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jersey3681 spune:

Buna fetelor!

Imi cer mii de scuze ca nu v am scris pana acum dar imediat dupa nunta am plecat in Australia si abia acum am reusit sa avem internet si sa am putin timp liber.Nunta a fost superba doar ca a trecut prea repede.Am avut o vreme frumoasa asa ca receptia a fost excelenta afara,in aer liber.Singurele probleme care le am avut au fost tortul 9am comandat un tort,le am dus poze,tot ce aveau nevoie si tot nu mi au facut ce le am cerut) si cameramanul(multi bani,nu a filmat invitatii,a facut doua dvd-uri si nu a facut corect trecerea de pe unul pe celalalt).Am pus mai jos site ul cu poze.Sper sa reusiti sa il vedeti si sa imi spuneti parerea voastra.Va pup din Australia

http://pg.photos.yahoo.com/ph/princess_sgro/album?.dir=9ee5&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinush2005 spune:

Buna dimineata!
Fetele din Piatra, ajutati-ma si pe mine cu ceva: de unde gasim cameraman si fotograf care sa faca treaba buna in Piatra?

Mergi la inceput