Vesti despre Toni

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Taty spune:

Veselie mare!
Parintii lui Toni sunt f.f.f. multumiti de starea puiutului lor dupa operatie. A dormit f. bine asta-noapte, nu a facut deloc febra si a papat cu pofta. Azi i s-a dat ceva papica usoara, gen pireuas...si Toni se pare ca vrea mai mult...dar vine ea si carnita incetul cu incetul, la inceput trebuie sa ii ascultam pe medici, nu avem ce face.
Care medici, apropo, au fost f. atenti si draguti iar domnul dr Rodrigo Rodriguez este de o finete si de o omenie rar intilnita! I-a animat f. mult pe parinti si inainte si dupa operatie si a stat de vorba cu ei ca de la OM la OM. Dumnezeu sa-i dea sanatate.
Spitalizarea post operatorie e de 5 zile si apoi, cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Toni va incepe un nou episod, mai fericit din viata lui.
Multumiri tuturor inca o data de la intreaga familie Plugariu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Taty :))

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Recunosc, si nu mi-e rusine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

Vesti noi despre Toni:

Dupa ce au ajuns de la operatia din Barcelona totul a fost bine pt citeva zile dupa care Toni a facut o viroza care nu ceda la nimic. S-au speriat si s-au dus iarasi la Barcelona si dr Rodriguez i-a mai scazut presiunea la valve iar pentru ca starea lui nu se imbunatatea l-au internat spital in Valencia. Au stat acolo 6 zile si, slava Domnului, temerile lor nu s-au confirmat ca ar fi nu stiu ce virus periculos ....l-au tratat si acum e iarasi bine, trebuie doar sa mai mearga la dr Rodriguez sa stabileasca iarasi presiunea de dinainte a valvelor si gata.

Mama lui Toni va transmite recunostinta ei tuturor celor care ati ajutat-o. Nu e seara in care sa se culce si sa nu va aiba in gind, Multe multumiri inca o data!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Scuze ca nu am anuntat pana acum ce am facut cu banii stransi pentru Toni in contul de paypal: i-a depus sora mea (care e in Bucuresti) in contul de euro care era dat aici pe site. Tranzactia s-a facut dupa ce a avut el operatia, dar sper sa-i folosesca cand se intorc acasa. Daca exista cineva care ar putea confima ca au intrat banii in cont ar fi nemaipomenit.

Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:



Ce vesti minunate...Adriana, respectele mele..
vezi ca pe mama lui Toni o asteapta niste banuti la mine..ca nu am mai apucat sa ne vedem..deci eventual cand vrei...am si dat banutii..sunt in valuta asha cum i am primit..nu e mult dar ajuta enorm zic eu....

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

ce mai stiti de Toni?


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

Tony, ingerasule...te-am vazut la Acasa TV...Doamne ce frumusel esti...si ce mult poti sa lupti...DOAMNE AJUTA SA NU MAI FIE NICIODATA NEVOIE DE DOCTORI SI INTERVENTII...SA FIE BINE SI SANATOS PENTRU TOT RESTUL VIETII...
iar mami, curaj mult ca esti o luptatoare...va pup si,.. Adriana tu ai un loc acolo sus...

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Te-am vazut si eu, ieri la tv, Toni si ti-am citit intreaga poveste ! Esti un invingator ! Sa cresti sanatos si voios, sa ai o copilarie ca-n basmne, alaturi de minunatii tai parinti !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58864" target="_blank">Diabetul zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59034" target="_blank">Copilasi din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56032" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patri spune:

Am vazut si eu azi noapte reluarea de la emisiunea povestiri adevarate, si m-am bucurat vazandu-l pe Toni si aflind vestile bune! E o minune de copil, plin de energie si cu niste ochisori nemaipomeniti, mi-e foarte drag si vad ca e un adevarat luptator! Sa-i dea Dumnezeu sanatate, si parintilor fericirea de-al vedea sanatos!

patri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

fetelor ,multumim ca ne tineti la curent cu starea lui Toni,ma bucur enorm de mult cand citesc asa ceva,sa de-a Domnul sa auzim numai de bine la Umanitare.Toniesti un luptator
iti doresc multa sanatate iar parintilor le doresc sa fie tarii si crdinta in D-zeu
Mia vrem ceva vesti,bineinteles atunci cand aveti si voi
multumesc

Mergi la inceput