buna!

buna! | Autor: zumy

Link direct la acest mesaj

buna fetelor!
azi m-am inscris si eu in clubul vostru.
am si eu o intrebare:am facut 5 teste de sarcina si au iesit toate pozitive.la ecograf ne s-a vazut nimic.ce credeti?sunt sau nu?ultima data am avut pe 28mai.astept un raspuns.multumesc!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

In primul rand,Bine ai venit!in cumunitatea DC,sper sa-ti placa la noi si sa ramai.

Acum despre problema ta,pot sa-ti spun ca am o cumnatica care a patit acelasi lucru(teste pozitive,la eco nu,ca e dereglare hormonala),e dereglarea hormonala s-a dovedit a fi o mandrete de baiat.
Ea a facut eco prea devreme si de aceea nu s-a vazut nimic in uter.
Tu cand ai facut eco?
Perioada cand puteai ramane gravida este:9.06-18.06,deci daca esti ,bb ar putea avea trei saptamani.Eu cred ca ai fost la eco cand inca nu coborase in uter.
Si nu te bucuri????
Mai asteapta o saptamana-doua si repeta eco.
Daca e bb,vrei sa-i fiu nasa.

Pupici.

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
http://community.webshots.com/user/andreeabanica

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaloredana spune:

zumy bine ai venit Si eu cred ca ai fost prea devreme la eco de aia nu sa vazut nimic dar eu as pleca pe ipoteza ca esti graviduta
....AncaLoredana si 22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellarot spune:

zumy bine ai venit si la fel ca si ancaloredana cred ca esti insarcinata! Si eu am facut 2 teste care aratau foarte vag liniutele, asa ca am mai rabdat o saptamana si la 5 saptamani eram la eco unde am trait emotia primei imagini cu bb, mai bine zis cu un "punctulet" care peste o luna va veni pe lume. Mai repeta eco la 6-7 saptamani de la UM si sa auzim numai de bine!
Aici iti poti calcula perioada sarcinii http://www.desprecopii.com/info.asp?id=candvinebarza




Ella
"Daca ajuti un prieten aflat la ananghie,sa fii sigur ca el isi va aminti de tine...data viitoare, cand va mai avea nevoie!"

Mergi la inceput