Burtica...la barbati!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Fetele, eu sunt insarcinata in 4 luni, dar prietenul meu cred ca e in 6! Eu n-am pus pe mine nimic. Abia am reusit in ultima sapt sa ajung la greutatea de dinainte (din cauza greturilor). El in schimb are numai pofte, baga in el si pentru mine si pentru ala mic si acumuleaza la greu numai pe burta! Si in plus stiu sigur ca la barbati toata celulita aceea care se formeaza odata cu burta e fff nociva. Noi femeile facem celulita in alte locuri, nu atat de periculoase, desi tot inestetice.

Banuiesc ca singura solutie e sportul+ mancare cu portia mica. Si fara dulciuri! Eu de cand am ramas gravida nu suport dulciurile, dar el cred ca mananca si pe ascuns.

Bee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eckho spune:

nici o grija ca-si incheie foarte bine si cu grija sireturile. e expert in asa ceva de altfel. si, mai stii, daca da burta jos poate isi pierde si indemanarea. e riscant.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Putina burtica nu strica, doar arata a barbat nu a baietandru. Totul e sa nu fie exagerata. Ei, acuma depinde si de gusturi. Dar eu zic ca nu conteaza atat de mult acest lucru daca iubesti.

Antonela &Andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kisstherain999 spune:

Mi-as dori ca sotul meu sa fie plat daca nu cu putina burta, saracul este concav.



kiss

“Everybody is ignorant, only on different subjects.” (Will Rogers)

Mergi la inceput