Mamici de iulie-august 2005 (53)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Monica Elena Felcitari, sa va traiasca, sa fie sanatos, mincacios si cuminte.
Numai bine si refacere rapida!

Denisa
9+
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabungau spune:

Ella 2000, asta a fost semn ca ai stat prea mult departe de noi... Dar sper ca de-acum sa nu mai ai probleme!! Eu n-am mai reusit sa merg la control de 2 saptamani, iar ultima oara nu se vedea daca s-a ridicat din cauza capusorului bebelushei. Sper ca saptamana asta sa apara si dr. meu pe la cabinet...


Ella, bafta multa!!!

Irina si bebe 33 sapt.

http://photos.yahoo.com/irinabungau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia grozav spune:

Eu nu am avut de loc net ieri si mi-ati lipsit tare mult...desi am fost destul de ocupata.
Ieri am primit cheile de la noul apartament si am comandat o canapea pentru camera lui Adi.
Initial as fi vrut sa ii fac pat de o persoana sa nu aiba de ales, sa fie nevoit sa doarma singur, dar m-am gandit ca totusi o canapea e mai buna ca totusi poate o sa mai fie bolnavior si acum la inceput cand vine Medeea nu cred ca e bine sa il exilez asa brusc.
ANIS, sper din tot sufletul ca nu din cauza mea te-ai speriat. Repet, daca era ceva problema medicul tau ti-ar fi spus cu siguranta si te-ar fi tinut mai atent sub observatie.
Te rog mult sa te linistesti, bebele tau creste bine se misca destul. Cred ca il urmaresti tu prea mult.
Cand mergi la urmatorul control? Cu aceasta ocazie descarca-te de toate temerile tale, intreaba tot ce vrei sa stii, ca de aia sunt doctorii sa iti de-a raspunsuri. Nu e bine sa ramai cu lucrurile nelamurite ca stresezi ingerasul.
EMMA , Alex e foarte norocos, cu siguranta are un inger pazitor. Ma bucur mult pentru voi ca sunteti bine si va urez sa cresteti mari si fericiti.
MONICA-ELENA sa-ti traiasca Bocanila, si sa auzim vesti cat de curand.

dede, Adi 4ani si Medeea din burtica 36 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia grozav spune:

Mamini si Irina distractie placuta in concediu si ....intr-un fel de luna de miere, nu?
Ioana mult curaj si iti tin pumnii sa mearga totul repede si usor, sa te vezi cu ingerasul in brate.

dede, Adi 4ani si Medeea din burtica 36 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Inca un bebelus! Yupeee!

Felicitari Monica-Elena! Sa-ti traiasca bb bocanila, sa fie sanatos si mancacios si sa va lumineze zilele pana la sfarsitul vietii!

Andy si 34+

http://pg.photos.yahoo.com/ph/andre_ea22/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Fetelor aveti grija de voi si de bebici si sa aveti un weekend frumos si odihnitor.

Denisa
9+
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corbioana spune:

Multumesc mult Delia sa dea Dumnezeu sa fim bine sanatosi amandoi sa scapam cu bine din operatie!

Ioana
36+ si Bebe Andrei
http://pg.photos.yahoo.com/ph/corbioana/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Ioana tin pumnii luni sa fie bine bebe si tu sa-ti revii repede.
Ai mare grija si numai bine

Denisa
9+
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona79 spune:

Monica-Elena - Felicitari!!!!!!!!! Sa-ti traiasca bocanila, sa fie sanatos si sa va aduca multa fericire si bucurii! Refecere rapida si multa sanatate si tie si lui si mult laptic sa ai sa-i dai bebeului!
Ellarot-Bine ai venit si bafta la licenta. Iti tinem pumnii!
Ioana- stai cumintica si tu ca mai ai asa putin! Nu te forta, dormi mult ca o sa-ti fie dor de pat in primele sapt! Sanatate multa si un bebe cuminte pana luni! Nastere usoara!
Ella2000 - Nu te supara si tu pe noi, ca e weekend si scriem mai greu! Ai mare grija de tine si nu te obosi prea tare, stai cumintica in pat ca bebe e mai imp decat orice! Eu nu am mai condus de prin luna 6 (decat pana aproape aici la piata) pt ca am contractii cand conduc. Nu mai face si tu efort ca nu mai ai mult de asteptat. Oricum ai realizat ceva imp si te felicit dar gandeste-te si la riscuri! Sa fiti sanatosi si tu si bebe si sa-ti fie bine!
Simona si Mario 35s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albinutzza spune:

Buna fetelele, deja m-am obisnuit sa lipsesc putin si sa gasesc o in loc de

FELICITARI MONICA, BINE AI VENIT BOCANILA, mult te-au mai asteptat...si tare dorit ai fost. Sa fii fericit si sanatos, mancacios, un dram de norok sa ai, frumos esti...Mami sa va bucurati de el, viata in 3 sa va fie lina si plina de fericire si impliniri

Irina, mai ai putintel...esti gata?!?!?

Mamini, ai plekat?!?! Distractzie plakuta, odihna multa si savureaza fiecare moment

Noi am fost la nasi, am mai facut si niste poze, le-am pus acum sa le vedeti...la albumul "9 luni"

Albinutzza 36+ & Luca bondarelu' din burtica
Traieste clipa
http://community.webshots.com/user/albinutzaa/1

Mergi la inceput