Mamici de Noiembrie - Decembrie 2005 (20)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corap spune:

pai...vad ca 6 - 6:15 e ora convenabila. ziceti unde. v-am zis, la mine merge oriunde.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Broblema e ca noi am mai fost la Terasa Doamnei. Asa ca s-o credeti voi ca Silvia n-o sa vrea afara sa se uite la animalute! Ca are memorie fata asta, dar stiti ce selectiva e memoria ei? Fix la ce-o intereseaza pe ea! Si animalutele... ii merg direct la inima!

Asa ca ori dardaim afara la Terasa Doamnei, ori stati voi inauntru si mancati si eu pe afara de paza la animalute, ceea ce numai intalnire nu e, ori gasim alt lacas.

Si eu parca as ghiortai o pizza.

Cine mai vine si are ceva opinii?

La ora 16 ->16 si un pic eu am plecat. Hai sa incercam sa ajungem la o concluzie pana atunci. Daca hotarati dupa aia altceva o sun eu pe Corap daca-mi da bip sau sms.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

hai atunci la pizza. dienus, lavi, ziceti, pizza hut e bine? la 6:15? la care (romana sau universitate)?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Eu as prefera Romana pentru ca:
1. cealalta e mai mica si deci aici sunt mai multe sanse sa gasim masa libera. Nefumatoare, da?
2. Cealalta e in forma de unghi (de L, na! daca aveti alergie la geometrie) si n-o vad pe Silvia pe unde bantuie, pe cand la Romana am vedere panoramica.

Joy, cristinamh, voi ce ziceti, va bagati?

Eu nu cred ca e nevoie de rezervare, nu suntem multe, ne descurcam.
Oare Lavi ce face? Eu cred ca e acasa cu Evusorul racit. Are cineva nr ei de telefon?

Trebuie sa stabilim si unde ne intalnim, mai ales ca nu ne cunoastem decat eu si corap!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Propunere pentru mamica noiembrie:
La mine pe Firefox (din Linux) si parca si pe MS Internet Explorer, roz ala de la numele si numerele de fetita se vede tare pal, de-abia se observa, tre' sa ma chiorasc. Nu s-ar putea gasi o alta culoare? Nu de alta, dar sunt si eu interesata ca posibila viitoare mamica de inca o fetota..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

ramane 18:15 la pizza hut romana? eu ma bag. mai vine cineva? sa spuna!
pe lavi o sun eu, dar cred ca e consemnata langa evusor.
C & bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutagraviduta spune:

mie mi-ar conveni si 6.15, si pizza hut la romana, ca la universitate nu stiu unde e ... dar pot sa vin si acolo, daca imi explicati unde e.
cum ne recunoastem ? ca dupa burti, mai putin ...?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joy04 spune:

Nimeni nimeni pe aici ?
ce-i linistea asta?

joy + 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

sa recapitulam:
18:15 - pizza hut romana
eu: imbracata pantaloni bej, bluza cu dungi alb cu albastru si o chestie mustar pe deasupra.
dienus (si cine mai scrie pana la 16:30 ca vrea sa vina) trimit pe pm nr. meu de telefon.
C &bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

dienuto, n-ai pm. trimite-mi tu nr. tau de tel.

Mergi la inceput