Mamici de iulie-august 2005 (52)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MONAI spune:

Andreea (AC), sa va traiasca baietelul, sa va bucurati de el .
Dar ce se-ntampla, fetele? Azi nu avem nici un eveniment? Nu de alta, dar ma obisnuisem cu emotiile .

Sa auzim numai de bine.
35+ si din burtica Sara.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/popescu_monai/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamini spune:

Albinuzza, oricum eu numai comand,nu numai ca nu am voie sa car, dar nu ma lasa "sefu" nici sa pun in cos sau sa iau din cos-ma aplec si o deranjez pe fie-sa...dar nici de plimbare pina acolo nu sunt in stare azi...
Anis, trimite-mi pe fax costumul, ca sa ajunga in timp util ...si poate se largeste pina aici si incap si eu...
am eu costum cu vedere la burta dar sutienulnu e competent pt vremurile astea si as fi vrut unul intreg.gasesc acolo precis.
tot citesc de azi dimineata de anestezie si m-a luat o frica...cred ca o las balta si continui dupa vacanta informarea, ca imi distrug cheful.
M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KULTA spune:

Andreea, felicitari pentru printisor. Sper sa fie cumintel si mincacios. Refacere rapida si sanatate multa.
K31+


Kulta graviduta si BB Daniela (15,04,2004)

Poze cu noi
"Lucrurile bune li se intimpla celor care stiu sa astepte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albinutzza spune:

Monai, ziua nu s-a terminat...deci...anytime poate aparea

Boga, io te inteleg, dar te oboseste rau serv asta, ca vaz ca nu ai un program normal...tu omori drumurile

Albinutzza 36+ & Luca bondarelu' din burtica
Traieste clipa
http://community.webshots.com/user/albinutzaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona79 spune:

Andreea, felicitari!!!! Sa ai un bebe sanatos! Si frumos si destept si norocos si mancacios! Si voi sa fiti sanatosi si sa va bucurati de copilasii vostri! Va dorim numai bine!
Laureta, Multumim de stire!
Simona si Mario 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia grozav spune:

[limegreen]Felicitari ANDREEA pentru baby-boy, sa fie sanatos si cuminte si sa traiti multe, multe clipe fericite.[/limegreen]

dede, Adi 4ani si Medeea din burtica 36 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Felicitari Andreea si bebe!

Sa fiti tot timpul asa de fericiti ca si acum !

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 34 sapt.
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia grozav spune:

Anis chiar vrei sa-ti spun cauzele posibile de oligoamnios,(asa se numeste daca e lichid prea putin)?
Eu sincer nu vreau sa te sperii. Cred ca medicul tau nu te-ar fi lasat sa stai linistita acasa daca ar fi avut cea mai mica banuiala ca ceva nu e in regula. Cred ca in cazul tau esti undeva spre limita inferioara a normalului si zici ca a si crescut lichidul amniotic intre doua consultatii.
Ai grija de tine.
Eu mi-am terminat de calcat hainele si hainutele. Cred ca e prima si ultima oara cand le calc.
Incet, incet chiar ma apuc sa fac bagajul. Nu stiu de ce, dar parca nu imi vine sa cred ca o sa nasc peste 2-4 saptamani. Nu mi-e frica de loc.
O sa vad eu ce grozava o sa fiu la fata locului.

dede, Adi 4ani si Medeea din burtica 36 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuletulpanda2005 spune:

Andreea, felicitari!
Sa va traiasca puiul si sa fiti sanatosi. Refacere rapida si multa, multa sanatate.

danaB + Pooh 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Mamini, costumul e mare e XXL..clar nu am ce sa fac cu el dupa...chiar ca ti l-as face cadou..ca oricum raman cu el si dupa aia n-am ce face.

Mitub, pai mai bine stai acasica...nu te risca.Of...cu asternuturile..am trecut pe la Mothercare,nu stiu ce mi-a venit...vroiam sa vad de fapt ce cursuri mai au...si e unul pe 7 iulie..sarcina si problemele ei (care cred ca nu ne mai intereseaza deja) si m-am uitat la asternuturi.Am vazut unul , dar am zis sa nu intreb cat costa ca sa nu cad pe spate.Pana la urma am intrebat..era galben cu Winnie the Pooh (sper ca am scris corect).Eu am facut camera bebelinei numai cu Winnie, nu e gata inca..sambata ma pacalesc astia (sper sa nu) ca vin cu mobila.
Stiti cat costa? Asternut, pilota, perna, laterala..in jur de 12 milioane si ceva.Sa le cumpere Beccali sau cine o vrea...ca eu una nu dau atatia bani pe asa ceva..


AniS si bebelina mea dulce 33+
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput