Mamici/tatici din Timisoara (8)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Sara buna!

Acum am sosit de la clientele mele.
Tuns, frezat, vopsit, suvitat, executat, placut, multumite, super plateala...eu super obosita...
Heloo, care se anunta la Insomniac???
Oricum veti avea insomnii, ca maine e ziua cea mare...intalneala!

Fetelor, chiar ca meritam si noi o iesire la sfarsitul saptamanii, dupa atata munca, educat copii, curatenie, etc...
Radu deja ma intreaba, care sunt fetele noi?

Doris si printesa mea, Ines

Poze cu micuta Ines:
http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salut gagici,
bey...ce mai scrieti..! de cand activez eu pe forum n-am citit cat am citit in seara asta!
Va multumesc din suflet ca mi-ati tinut pumnii cu dentistul.E bine ca am fost si se pare ca se vindeca bine rana.
Doris,mama draga,nu mai plec acusi la Constanta.Asa ca vin si eu maine.Am vorbit la Constanta azi si am stabilit pentru data de 1 iulie,adica sa plec pe 30 iunie seara.Poate termina si CFR-ul greva pana atunci.Asa ca,Mirona,vin si eu.L-am intrebat,inainte sa scriu,inca o data pe Marius daca pot sa vin si eu,in sensul ca tre' sa stea cu copiii."Da,ma,da!Nu am discutat?!"
Gabi,imi pare rau,dar uite ca mi-am dorit sa pot face cumva sa plec saptamana viitoare si dorinta mi-a fost ascultata.
Asa ca,fetele,ne vedem maine la 18.
Abia astept sa va cunosc pe cele noi....Pupaturi!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ura!!!!!Ana, ce ma bucur....
Ai vazut ca s-a rezolvat, nu era corect sa lipsesti, locul tau e aici, cu noi...

Doris si printesa mea, Ines

Poze cu micuta Ines:
http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

URA!
BRAVO Ana!
Cred ca am avut si noi contributie aici. Si noi ne-am dorit sa te avem intre noi maine.

Haideti fetelor sa ne dorim ca si Gabi sa poata veni, doar pentru jumatate de ora - daca mai mult nu se poate. Ce zici Gabi?
Se pot lipsi baietii de tine pentru jumatate de ora? Tragem o poza si te intorci la ei.
pentru toate fetele

Miro
My ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Asa e, Mirona, ai dreptate!
Gabi, simti telepatia? Ne gandim la tine, si ne dorim sa vii...macar jumatate de ora...

Doris si printesa mea, Ines

Poze cu micuta Ines:
http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amutza spune:

Buna seara la fete !

Am mai aparut si eu pe aici. Si in primul rand Ana68 imi cer mii de scuze ca nu am mai intrat pe net sa-ti fi spus de dentista, dar nu am mai avut timp si nici prioritate ca am fost si cu sotul acasa si am avut si alte treburi asa ca inca o data scuze. Dar ma bucur ca totusi ai gasit ceva bun.

Inca nu am nascut ca nu m-a internat dl dr deoarece au ceva conferinte pe la spital si a zis ca oricum nu o sa imi faca nimic pana sapt viitoare. Doar in cazul in care ma apuca ceva atunci sa-l chem, daca nu atunci ramane pe marti dimineata sa ma interneze si sa vedem daca bebitzul vrea sa iasa. Si va fac si eu o surpriza: vin si eu la intalneala daca mai este loc si pentru o burtoasa ca mine. Sper ca nu e prea tarziu sa ma abonez. Uite cum se nimereste cine a zis ca vine nu mai reuseste si cine a zis ca nu chiar poate veni. Asa ca o sa ma recunoasteti dupa burtika, ca dupa ea vin si eu.

Va doresc o noapte linistita si mai vorbim.

Amutza + bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Gagicile, sunteti super !
Sper sa functioneze telepatia ... O sa incerc sa ma sustrag cumva jumate de ora si sper sa nu sesizeze nimeni
Le aduc la baieti multe beri hihi
Ana, ma bucur oricum pentru tine ca poti merge!

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 34 sapt.
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Haha! Locul meu de burtoasa s-a inlocuit cu alta burtoasa Ce frumos!
Amutza tu parca ziceai ca nasti cu medicul de garda ... s-a razgandit totusi doctorul tau si te asista? Sau nu tu ziceai ? Memoria mea ... e cam pe spate ...

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 34 sapt.
POZE

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

neata!!!!
abia astept sa vin si eu la intalnire. sa va cunosc si face-to-face.
sper sa ma simt bine, ca in dim. asta sunt cam deprimata din cauza greturilor.

la 11.30 merg la eco.
tineti-mi pumnii sa fie totul bine si sa-l vedem pe bebe cum misca.

Gio,Clau & bebe
gio si bb 11+

Mergi la inceput