Sala de fitness in Dr. Taberei

Sala de fitness in Dr. Taberei | Autor: araya

Link direct la acest mesaj

Buna!
As vrea sa merg la o sala de fitness in Dr.Taberei, insa nu am gasit nici una.
Ma puteti ajuta? Stiti cumva sali de fitness in acest cartier?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraM spune:

Si pe mine m-ar interesa acest lucru . DIn cate am vazut, cea mai apropiata ar fi in Militari la Sir, dar nu stiu cum e. Inca mai sper ca o sa gasesc una mai langa casa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aramona spune:

Exista o sala pe langa Cetatea Histria, in spatele parcului Moghioros, dar poti merge si la sala de la Plazza Romania (nu am fost insa cineva mi-a spus ca exista), sau la complexul Sir, la doua statii de mers cu tramvaiul de la Moghioros...Aici exista doua sali, din care una exclusiv feminina...
Cineva spunea si de o sala in spatele complexului de la Dr. Taberei 34!

Eu merg la Sir, la cea pentru femei...e cocheta insa foarte aglomerata!

Pupici si bafta!

Ramona si Maysa (27 ian. 2004)

Poze cu Maysa-"Duracell"



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.(Jack Penn)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns araya spune:

Fetelor am fost ieri la sala de la Dr Taberei 34. Mi-a placut la nebunie! E curata, superb aranjata, aparate de ultima generatie, liber intre 13-17, instructori masteranzi in educatie fizica si extraordinari de amabili.

www.masimi.ro
Va pup! Poate ne vedem acolo (hihi, hai ca deja fac reclama...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Eu am mai primit un fluturas cu o sala in Complexul Drumetul dar nu stiu cum e. Tot ce pot sa va spun de pe fluturas e ca preturile sunt ok si ca e exclusiv feminin.

Araya, intr-adevar sala de la 34 arata super si eu stau la Favorit asa ca poate ne intalnim pe acolo. Deocamdata nu promit nimic ca sunt foarte aglomerata dar cand o sa ma mai eliberez ma iei cu tine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andram spune:

Spuneti-mi mai multe date despre sala din Drumul Taberei 34, va rog.
O adresa exacta si ceva preturi...trebuie sa fac miscare....ma invadeaza celulita ... si fac burtica......si nu e bebe

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns araya spune:

saddie, cu mare placere! ne incurajam una pe alta!
sala din complexul Drumetul s'a desfiintat si, oricum , era urata iar "antrenoarea" nu stia saraca nici cum functioneaza unele aparate. In locul salii, acum e sediul partidului lui Becali :)))))) Cred ca despre aia e vorba.
Pe fluturas e vre'un nr de tel, ceva? Da'mi'l si mie, te rog, ca sun eu sa vad ce si cum......

andram, intra pe siteul lor si vei vedea harta,poze, preturi, tot...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Caut fluturasul si iti dau nr. Nu stiam ca sunt asa in urma cu stirile. Am mai patit o data asa cu o sala de pe Bd. Timisoara. Pana sa ma hotarasc eu sa-mi fac abonament s-a mutat sala langa Apaca si pana acolo mi se parea incomod sa ajung.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns araya spune:

Hihihi....M&d precis, nu saddie? am fost 2-3 luni si acolo, pana s-a desfiintat; nu stiam ca s-au mutat la Apaca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annablue spune:

Vin si eu cu intrebari, ca taaare ar mai trebui sa merg si la sala. Dar, spre rusinea mea, n-am fost niciodata si nici nu cunosc pe nimeni care sa ma incurajeze.
Acuma, de luni ma apuc de regimul ala de 90 de zile, ca e musai sa dau jos ce-am acumulat cu sarcina si dupa...
Deci, fetelor care ati fost la sala de la 34, cum e, asa in general ?
Cat stati, cand va duceti ?
As vei si eu daca ma primiti...

Ana


Annablue si Adita 1.11.2002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns araya spune:

annablue, mie imi place tare mult, si, in plus, intre 13-17 nu prea e nimeni si lucrezi in voie. Este ieftin, curat si "instructoarea" se ocupa de tine.
eu merg l , mi, vi (de pe la 14)si eventual in weekend (de pe la 10:30).
In luna a 9 de sarcina ajunsesem la 83kg, am slabit usor pana la 67 dupa care am tinut un regim usor mai dur pana am ajuns la 59. Sper acum ca, facand sport, sa ajung la 55 si sa intaresc muschii .Doamne ajuta!

Daca vrei, ne putem sustine reciproc. Multa bafta!

Mergi la inceput