fete din Braila,Galati

fete din Braila,Galati | Autor: veroboroda

Link direct la acest mesaj

Buna dimineata fetelor! Printre voi se afla fete din Galati sau Braila?Mi-ar placea sa tinem legatura. Eu sunt mutata in Braila de un an jumate( dupa casatorie, eu fiind galateanca) si nu prea cunosc Braila, in special medicii din Braila. Dar am auzit ca lasa de dorit profesionalismul acestora.M-ar interesa medici ginecologi. Pana acum am fost la d-na dr. Banu. Ce parere aveti despre ea?
Va multumesc,pupici
Veronica

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

BUNA, sunt multe fete din Galati-Braila pe forum le gasesti "in gasca" la subiectul "la noi la galati sa veniti" ......
sa inteleg ca esti insarcinata???
eu sunt din Galati, despre medicii din Braila nu stiu nimik .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Te invitam www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50508" target="_blank"> aici si poate ca te putem ajuta cu ceva.


Liliana& Andra-Maria

poze Andra Ghiberdica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Buna Vero! Un doctor foarte bun este Coltofeanu. Te poti baza pe el, este deosebit de dragut si stie meserie. Bun a fost si Dachin, dar a imbatranit (pentru probleme grave insa il recomand). Am avut o colega operata (cezariana)de Banu si a fost multumita dar a doua operatie a facut-o cu Dachin.
Cum ti se pare Braila? Eu ii duc dorul pentru ca m-am mutat in Bucuresti. Gratiela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veroboroda spune:

Buna Gratiela.Multumesc pentru informatii.Imi place Braila.Sincer acum nu as da Braila pe Galati. Pacat ca nu-mi gasesc nici un job in Braila si trebuie sa fac naveta.Am fost la d-na Banu de doua ori dar nu mi-a spus prea multe; am facut un tratament cu cefalexin, gentamicin si polin(m-am simtit f. naspa in timpul tratamentului) apoi am facut o histerosalpingografie si mi-a spus ca am trompele cam subtiri. Acum m-am hotarat sa fac un tratament naturist, dar as vrea sa mai consult un medic. Cred ca am sa merg la Coltofeanu(daca tot mi l-ai recomandat, oricum la el imi propusesem sa merg dar nu stiam nimic despre el). Tu ai bebe?
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Vero, am o fetita de 6 anisori nascuta cu Dachin. La momentul acela era cel mai tare. Oricum, cu mine a fost un domn. Ma bucur ca-ti place Braila, eu inca-i duc dorul. Gratiela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veroboroda spune:

Buna,Gratiela.
Sa-ti traiasca fetita, sa fie sanatoasa si sa te bucuri de ea.Si eu imi doresc o fetita. Peste cateva zile intru in concediu si am sa merg la dr. Coltofeanu.Am sa te tin la curent.
Veronica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klumea_blondy spune:

buna!
sunt din braila si mi-ar placea mult sa tinem legatura
in ceea ce priveste dr coltofeanu eu am pierdut o sarcina cu el
am reusit insa dupa 4 ani sa o duc la bun sfarsit sub observatia dr caprariu pe care ti-l recomand cu toata inima iti las la mesaje private adresa mea de messenger si te astept pt a vb mai detailiatoricum daca nu ai mess o sa urmaresc acest subiect sa vad daca sunteti bine!sanatate


gr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimisor spune:

Buna fetelor! Ma adresez in special celor din Braila.
A fost cineva la d-na doctor Chirigiu Camelia? Sau a nascut cineva cu dansa?

Mergi la inceput