Tirgu Mures- nimeni?

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

sa speram ca vom avea sanse mai mari.
wek placut si tie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata si o saptamana frumoasa!
Dau si o cafea, daca apar muresencele mele


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare.
oana, vad ca doar noi doua ce mai trecem pe aici, oare unde sunt muresencele toate
o saptamana buna tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corail spune:

buna fetelor,

sunt si eu prin zona, dar nu va pot da vesti despre Mures, ca eu sunt in München!
Oaana, ai mai fost in Ro?
Dar tu Olimp?
Eu , din pacate, nu o sa merg de sarbatori acasa, asa ca o sa imi fie dor de un Craciun adevarat!
Deocamdata e maica-mea la mine, dar nu o pot tine pana la Craciun, asa ca o sa fac eu sarmale!
O zi buna!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

lume noua
bine ai venit pe aici.
nici eu nu ma duc acasa de sabatori.si noua ne e dor de un craciun frumoas, dar nu putem, ca avem vacanta in august-septembrie, asa ca asta e.eu am sa dau o fuaga pana acasa sa fac contractul de cumparare a apartamentului de la cluj, dar nu ajung la mures, ca stau doar 2 zile acasa, si nici nu ma atrage, daca nu e sotul, ca de soacra nu mi dor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corail spune:

Olimp,
si noi, din pacate, ajungem acasa numai ca trebuie sa rezolvam cate una alta!
Unde in Cluj, v-ati laut apartamanet? Eu am locuit in Cluj, inainte sa plec in Germania!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

am luat apartamentul pe campului, in cartierul manastur.Este un apartament nou, de 2 dormitoare si o baie in mansarda si jos are sufragerie, bucatarie, baie si debara.Are 75 de m2 si ne-a costat 76.000 finisat.Are si loc de parcare inclus si suntem dor 3 apartamente, unul la parter si 2 la etajul 1.Am vrut sa fie comunitate mica si putini veci, si sa fie casa noua.Decat unul vechi si sa tot demolezi, mai bine il facem cum vrem noi.
Si are foarte multverde in zona, e dustul de aerisita zona respectiva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

corail, unde stati in mures, in ce zona?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corail spune:

in Mures , stam in Tudor, daca poti sa spui ca stam! Ca de fapt mergem in Romania si suntem intre TG Mures si Cluj!
Si noi, tot asa va trebui sa ajungem in Cluj sa preluam apartamentul nou pe care l-am cumparat(in Andrei Muresanu)!
Voi va intoarceti inapoi in Cluj?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

soacra sta in dambu.Cat te-a costat apartamentul de la cluj, daca nu sunt prea indiscreta.Is curioasa
o zi frumoasa tuturor

Mergi la inceput