Tirgu Mures- nimeni?

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Noi am fost studenti la Cluj, dar acasa ne intoarcem tot la Cluj, ca parca e mai mare si frumos decat muresu, si nu am soacra cu mine, care este cel mai bine, ca de-am sta intr-un oras si atunci mai bine evit.
Si ea care isi face planuri ca vom locui in oras, si va fii aproape de fiul ei" drag" si va avea piscina unde sa faca baie vare si livada cu fructe, de parca eu am nevoie companie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Olim...eu sunt nascuta la Cluj, acolo sunt bunicii si copilaria! Intr-adevar e mult mai frumos decat la Mures, cel putin pentru mine!
...de fapt eu m-am plimbat cam mult la viata mea...sunt nascuta in Cluj, stabilita in Mures, am facut facultatea la Bucuresti, m-am reintors la Mures...iar acum pentru 18 luni stau in Germania!


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

pai stai linistita ca si eu m-am plimbat, nascuta in Maramures, faculta la cluj, sotul din Mures, de6 ani in Spania, dar parca tot la cluj m-as intoarce sau la Maramures
Poate ca daca nu ar fii soacra, m-as duce la Mures, ca am un loc de casa asa frumos de 2000m2, dar ce sa faci, daca nu nelasa sa traim, mai bine departe, decat foarte aproape de ea, i asa mi se pare aproape si sunt doar 4000 de km, dar vedem noi cum facem, si nu am sa ii dau satisfactie sa comande
o seara frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by olim
m-as duce la Mures, ca am un loc de casa asa frumos de 2000m2, o seara frumoasa



pe unde e locul ...ca nu se stie poate gasesti cumparator pe aici


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

e la corunca, langa reprezentanta opel.E tare frumos, are 20 m deschidere si lung de 100.
Daca stii pe cineva, dau comision

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corail spune:

ooana,
unde stai in Germania? ca eu stau in München si cine,stie, poate ne putem intalni si povesti despre Tg Mures!

Olim,
daca aveti timp cand mergeti acasa, ocupati-va voi de teren! Si noi am avut un teren in Corunca si l-am vandut singuri! Ca am tot vorbit la agentii imobiliare, dar mare lucru nu au facut !

o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Olim...eu ma gandeam pentru noi, ca am dori un teren ca cine stie poate in 100 de ani ne facem si o casa
Corail...eu sunt in Essen...cam departe de tine nu-i asa!


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corail spune:

Ooana, intra-adevar Essen nu e la o aruncatura de bat de München!Cum iti place in Germania, te-ai obisnuit, sau iti e dor de casa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata'
azi va invit la o cafea
...si LA MULTI ANI ! pentru toti cei care poarta numele de Mihai, Mihaela, Gabriel, Gabriela etc

Corail...m-am adaptat, sau cel putin asa imi place sa cred...dar mi-e dor de casa si intr-un fel doresc sa profit de perioada in care sunt aici dar in acelasi timp ma gandesc ca voi fi foarte fericita cand ma voi intoarce acasa...poate problema mea e ca sunt singura aici iar sotul meu e casa...cu toate ca merg de 2 ori pe luna acasa!
In rest totul e bine!


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corail spune:

Ooana, asa de des mergi in Romania? de 2 ori pe luna? Nu e obositor?
mergi cu avionul? sau cu masina? ca, cu bus-ul cred ce e foarte greu!

Mergi la inceput