Tirgu Mures- nimeni?

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Nici o problema, fetelor! Putem sa ne intalnim de mai multe ori!
Eu, in principiu, sunt dispusa sa ma intalnesc dupamasa (ca mi s-a terminat concediul) in zilele lucratoare sau oricand sambata si duminica.
Asa ca haideti sa ne hotaram!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Daca nu se mai inscrie nimeni, ramane sa ne intalnim intre 30 si 6 septembrie, asa-i Kitty?
Eu pot oricand intre luni si joi, dupamasa ori dimineata pana la 10.


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)
Alexandrina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aramona spune:

Si noi suntem disponibile intre 30 si 6 septembrie! Spuneti locatia si ora si venim!!! Eu nu propun pt. ca stau de 15 ani in Bucuresti...vin cam o data pe an in Mures...S-a schimbat mult orashul de atunci!

Pupici!

Ramona si Maysa (27 ian. 2004)

Poze cu Maysa-"Duracell"



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.(Jack Penn)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Deci ramane ca ne intalnim dupa 30 Kitty si Ramona...
Mie mi se reduc zilele disponibile, dar nu chiar de tot.
Ma iertati, eu am computerul stricat acasa, abia am asteptat sa ajung la munca sa va scriu.
Gata concediul si la mine.


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)
Alexandrina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micutza spune:

buna dragele mele tagumuresence. ce ma bucur ca suntem atat de multe incat sa fie deschis un topic de/cu noi. deci, cand va fi intalnirea? si unde, la vikend? abia astept.

pupici, micutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Eu saptamana viitoare pot sa vin doar marti dupamasa, iar cea care urmeaza inca nu stiu. Pot si luni dar Ramona ajunge doar marti.
Eu as propune sa ne intalnim in cetate, ca e liniste, dar cum hotarati voi. Si ora care mi-ar place mie ar fi 16 - 16:30, dar si mai tarziu se poate.
Alte voturi?

Pana acum lista de participare e: Kitty, Ramona, Micutza, Alexandrina.
Sabina esti prin preajma?


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)
Alexandrina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina V spune:

Din pacate urmatoarele 10 zile nu pot.
De vineri o sa lucrez pana la 6 seara si de la 6 pana seara (noaptea), zugravesc.
Oricum stabiliti voi o data si daca o sa imi pot face timp atunci voi veni si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

E mai bine luni, 5 septembrie pentru voi?
Deci intereseaza pe cineva intalnire in 30 august sau 5 septembrie?

Sabina in 5 se poate si mai repede de ora 18? Eu la 20:00 trebuie sa parasesc orasul si oricum e cam tarzu. Mult succes la zugravit!


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)
Alexandrina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Ma mir ca nu ne-au luat inca moderatorii peste picior ca nu ne-am inoit subiectul.
Iaca, m-am mobilizat eu pentru asta, am facut un subiect nou si mi-am permis sa-i schimb numele, va rog sa ziceti daca nu va convine.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55983" target="_blank">Mureseni si muresence


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)
Alexandrina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:


Krissa are probleme mari cu puiul ei. Din ce am inteles este la spital la Tg. Mures si Andrei e operat la ambele picioare, trebuia sa-i fie montat un cateter la inima, cateter care pana la urma nu a mai fost pus, nu stiu din ce motiv, si ei sunt intro situatie disperata, nu mai au bani si niciun fel de resurse materiale. Am inteles ca(,) colegii ei de la scoala unde e profesor au strans o anumita suma de bani care e deja epuizata in urma operatiilor facute si in momentul de fata ei traiesc o mare drama. Toate acestea le-am aflat de la Mihaela Beldimanescu, ele vorbesc la telefon, si ea m-a rugat sa va comunic( are probleme cu calculatorul si nu poate ea sa intre). Nu stiu cum se procedeaza in situatiile de genul acesta, dar daca cineva stie, si daca sunteti de acord, haideti sa ne mobilizam putin si sa incercam sa-i ajutam. E adevarat ca fiecare dintre noi are probleme mai mici sau mai mari, insa toate avem copii si , chiar daca nu stim cum e, ne putem inchipui ce inseamna sa sufere puiul si parintii sa nu-l poata ajuta...
Vilma esti moderator, poate stii cum trebuie procedat...
Am inteles ca Andrei e operat la ambele picioare, ceva legat de arterele femurale...
Eu acum plec la serviciu si am sa mai intru pe DC abia dupa ora 19, probabil ca pana atunci am sa mai am vesti...
va rog...


Live simply. Love generously. Care deeply. Speak kindly.
Cristina mama lui Paul

Mergi la inceput