Dr. Nayel-CF2(5)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina78 spune:

Crissi, nu mamanc pepene verde cas i celelalte fructe si legume crude pt ca pediatra mea a zis ca pot cauza colici si ca ar fi mai bine sa testez, dar parca nu ma lasa inima sa-l pun la astfel de inecrcari, si asa il doare burta de nu mai poate si urla ca in gura de sarpe cand il apuca. pepenele cica face diaree la bebe.
Nici eu nu am fost prea incantata de dr. Sicoe, mi s-a parut un pic cam rece. Nu stiu cine e dr. Ancar, pe bebe l-a mai vazut si o dr. blonda cu parul cret(ea o fi?) si o dr sau o asistenta bruneta si frumoasa (ca alba ca zapada> Cea din urma nu stiuy ce era ca il si spala venea si noaptea dar il si cantarea sau masura la fel ca o dr.
Cele din urma mi-au placut mai mult. Cred ca Chris Dun are dreptate e vorbade magnetism.
Vaccinul despre care spunea cineva ca trebuie sac coaca nu a copt insa se vede o vnataie cat un bob de linte. In cat timp coace?

ce remedii folositi voi pt colici?

Cat priveste treaba cu protectia, eu am luat 4 ani Logest si nu m-am ingrasat un gram iar inainte de asta Rigevidon si la fel , nu am luat un gram in plus. Cateva Kg am luat dupa ce am renuntat la tigari (acum un an juma)
gata plec ca plange bebe
Alina si Andrei - Pavel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Fetelor, am deschis un capitol noi.
Haideti acolo, sa nu scriem in 2 locuri.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

continuati aici : http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54269

Freia si Alexa

Mergi la inceput