Elena – iubita noastra

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Super cuminte Elenutza.. pupici si asteptam povestile cu fratioarele

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns salisa spune:

Felicitari!
Sa aveti parte de numai bucurii din partea ei!
Salisa 13+!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Sa fiti fericiti toti 3 si asteptam urmatoarea poveste!

Pupici!


Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamini spune:

ce bine ca se posteaza povesti frumoase, in care totul a decurs bine, ne incurajeaza si pe noi cele care urmam...sa va traiasca si sa fie sanatoasa!
M 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulyp spune:

Ce poveste frumoasa.
Astept si povestea "fratioarei", se poate?
Sa va traiasca Iubirea cum spune taticul vostru si sa va aduca multe bucurii si impliniri.

AURASI NICOLETA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

ce fain e cind totul merge bine si frumos si e multa bucurie si fericire in jur... sa va traiasca scumpa elena!!

mona, lia (24.04.2004) si simburica mica (22+)

www.seansimon.com/mai2005.htm" target="_blank">MAI 2005 www.seansimon.com/jersey2005.htm" target="_blank">NEW JERSEY
www.seansimon.com/ultrasound.htm" target="_blank">BABY MAYA www.seansimon.com/movies.htm#liawalking" target="_blank">PRIMII PASI

site-ul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">asa s-a nascut lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Multumesc din suflet, inca o data, pentru cuvintele frumoase
Promit ca o sa scriu si povestea fratioarei ... cand v-a fi cazul...


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia_d spune:

sa-ti traiasca iubita,elenutza,sa va bucurati de ea,sa fie cumintica in continuare si...mancacioasa!
tin sa te felicit si pe tine pentru travaliul tau,suportat asha de usor;poate te-ia gandit si tu cu teama inainte cum o sa fie la nastere,cat de dureros poa'sa fie,dar,repet,te admir pentru cum ai suportat dilatarea colului...
poate ne spui si noua din secretele tale...ai facut multa miscare??in afara de zugraveli,skimbat tevi etc...
acu',fara gluma,ai facut ceva cursuri pre-natale??




pupici

silvia si Stefanel 36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by silvia_d

sa-ti traiasca iubita,elenutza,sa va bucurati de ea,sa fie cumintica in continuare si...mancacioasa!
tin sa te felicit si pe tine pentru travaliul tau,suportat asha de usor;poate te-ia gandit si tu cu teama inainte cum o sa fie la nastere,cat de dureros poa'sa fie,dar,repet,te admir pentru cum ai suportat dilatarea colului...
poate ne spui si noua din secretele tale...ai facut multa miscare??in afara de zugraveli,skimbat tevi etc...
acu',fara gluma,ai facut ceva cursuri pre-natale??




pupici

silvia si Stefanel 36+

Nici prin cap nu mi-a trecut ca poate fi atat de usor... serios... ma asteptam la ce e mai rau, dupa ce am citit atatea povesti horor despre nastere, epiziotomie etc. N-am facut nici un fel de curs pt. ca nu aveam timp si de asta.
Eu am mers foarte mult pe jos, cu toate ca pana atunci eram o puturoasa. Dar, pentru ca eram imensa... nu mai suportam sa ma urc in maxi taxi si sa ma chinui sa ma dau jos din inghesuiala de acolo... Asa ca pe distante relativ mici mergeam pe jos.
Sarcina usoara iti doresc si nastere cat mai usoara... la fel de usoara ca a mea... un bb sanatos si mancanios. Abia astept sa citesc si povestea nasteri puiului tau...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex are nevoie de ajutorul nostru!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Bazar pentru Alex


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Felicitari, povestea nasterii Elenei se afla pe prima pagina la www.desprecopii.com





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput