Speranta sau vointa?(nasterea unui prematur)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicopuscasu spune:

Lazy, ai 2 copii minunati, tu esti o femeie puternica, sa-ti dea Dumnezeu putere sa treci peste toate, esti de admirat pt toata suferinta prin care ai trecut.
Povestea ta e de film, un film care ne facem sa plangem si sa zambim ca acum totul este bine.
Felicitari pt tot si mult noroc!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

Lazy, felicitari pentru puterea si determinarea ta si pentru cei 2 copii pe care ti i-ai dorit.

Sa va traiasca si sa fiti fericiti!

Sanziana & Marina (03/10/2004)Cand s-a nascut Marina... Varsta Marinei


"We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Lazy ai doi copii superbi...FELICITARI..chiar daca ai suferit mult...merita sacrificul.Varsta niciodata nu conteaza pentru a fi mama...fiecare este la momentul potrivit (iti spune un copil ce creste alt copil)
Multa sanatate..fericire si o viata frumoasa.Sa ai parte numai de bucurie din partea copiilor pentru ca meriti din plin.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo spune:

am plins mult....Dumnezeu va iubeste,asta este cel mai important.Fiti sanatosi si cresteti mari!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINATXA spune:

Lazy am pielea ca de gaina intelegi?ESTI CEA MAI BUNA MAMICA DIN LUME DUPA PAREREA MEA.EROINA!!!!SA ITI DEA DOAMNE DOAMNE MULTA SANATATE SI TIE SI CELOR 2 INGERASHI

33+saptamani http://new.photos.yahoo.com/naomi_creamy/

Mergi la inceput