lista gradinite si crese

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claza spune:

Ticka, te rog spune-ne si noua cum ati reusit sa "intrati" la gradinita asta? Noi am incercat inca din martie s-o inscriem pe Ilinca acolo si ni s-a spus ca nu sunt locuri pe nu stiu cati ani de-acum incolo... Cred ca de fapt "doamna" astepta ceva, dar am preferat sa ducem copilu' la o gradinita particulara, pe principiul ca daca tot dai, macar sa dai pe bune! Nu-mi pare rau, Ilinca este multumita acolo, dar la 49 mi-ar fi fost mult mai comod, ca e chiar dupa colt.
Multumesc, Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ticka spune:

quote:
Originally posted by claza

Ticka, te rog spune-ne si noua cum ati reusit sa "intrati" la gradinita asta? Noi am incercat inca din martie s-o inscriem pe Ilinca acolo si ni s-a spus ca nu sunt locuri pe nu stiu cati ani de-acum incolo... Cred ca de fapt "doamna" astepta ceva, dar am preferat sa ducem copilu' la o gradinita particulara, pe principiul ca daca tot dai, macar sa dai pe bune! Nu-mi pare rau, Ilinca este multumita acolo, dar la 49 mi-ar fi fost mult mai comod, ca e chiar dupa colt.
Multumesc, Cristina


Si noi am inceput sa 'vizitam' gradinita din martie. Sotul meu se ducea din 2 in 2 saptamani. Ne tot amana ca nu stie cate locuri vor fi, sa venim peste o luna.... Si intr-o zi ne-a zis ca pentru anul asta au numai 2 locuri. Nu am dus nimic, jur! Si asa ne-am inscris.

Cristina & Sandica

floricica cu pozici si pozici pe desprecopii.com La marewww.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=la mare&mid=3494&c br / id=10216" target="_blank"> si My bestwww.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Sandica%2C poze no br / i&mid=3494&cid=10207" target="_blank">

Mergi la inceput