Stimulare ovariana - CLOSTILBEGYT

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Fetelor, am o veste proasta! tocmai ce mi-a venit...deci cu endo de 13mm, folicul de 28mm si tot nu s-a prins.

Nu-i nimic, mai incercam. Speranta este cat casa!

Pupicei, Ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana_marius spune:

Multumesc mult fetelor .
Acum nu am altceva de facut decat sa astept sa se intoarca dr. din concediu. Daca trec de aceasta perioada, cred ca totul va fi bine.
la toata lumea

Ileana
DPN
5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana_marius spune:

Imi pare rau ingeres. Poate data viitore este cu noroc. Ma bucur ca esti optimista, o sa reusesti cu siguranta. Si eu eram in aceeasi situatie si uite acum....
Cate luni de stimulare ai facut?


Ileana
DPN
5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

salutari!!!!!

ILEANA-nu-mi vine sa credddddddddddddddddddddddd........eu n-am mai intrat de mult deoarece am fost plecata 2 sapt de acasa si cand m-am intors eram cu moralul la pamant!

te mai intreb o data sa fiu sigura...nu te supara!esti gravida?????????????????????daca da felicitari!in cinstea ta!!!!!!!astept sa-mi raspunzi!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana_marius spune:

Buna Claudia! Bine ai revenit!!
Asteptam un semn de la tine. Sa inteleg ca nu ai reusit inca? Imi pare foarte rau daca e asa.
Da, se pare ca sunt!!! Inca nu imi vine sa cred. La cele 2 eco pe care le-am facut nu am vazut inca nimic. Dr. este acum in concediu si astept cu nerabdare sa se intoarca (dupa 15 sep.) sa vad ce e acolo... Acum este prea mic, cam o luna.
Succes cu FIV (parca asta urma la tine). Se de-a Domnul sa reusesti si tu!!
Te pup

Ileana
DPN
5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

felicitari ILEANA,sa dea d-zeu sa ai o sarcina fara probleme si bb sa fie sanatos(sunt convinsa ca va fi!),de acum trebuie sa te ingrijesti cat poti si stii si tu ..fara stres...fara efort...etc.....conteaza mult sa fii linistita si odihnita.
cand te vei duce la mamici sa nu uiti de noi ,mai vino si incurajeaza-ne si pe noi!!avem nevoie multa de cele care au reusit asa nu ne pierdem speranta !!!
eu voi un pahar de suc in cinstea ta!!!!!!!!!si ma bucur mult ca ai reusit!!!!cred ca si sotul tau e la fel de fericit ca tine acum cand stie ca va fi tatic.
te pup dulce de tot!!!!!

INGERASH-nu fii suparata ca bb nu a venit nici acum...asta e....va veni cand va vrea domnul....nu ne putem pune impotriva vointei lui d-zeu....esti inca tinerica ca si mine...eu abia pe 17.08 am implinit 27 de ani...stiu ca e greu sa vezi cum trec ani dar nu avem alta optiune decat sa asteptam ca intr-o zi bb va veni si la noi!
SUS MORALUL!!!!!!SA NU CUMVA SA CAZI IN BUTOIUL CU DEPRESII CUM MI SE INTAMPLA MIE!!!!PUPICEI MULTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana_marius spune:

Multumesc mult Claudia.
Inca nu am plecat de aici, imi este greu sa ma despart de voi. Vreau sa aud ca ati reusit.
Toata lumea e fericita acasa desi eu nu le-am dat voie sa sarbatoreasca pana nu sunt sigura ca totul este bine.
Tu in ce stadiu esti?


Ileana
DPN
5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

ILEANA-eu trebuie sa astept pana in 24 octombrie sa fac FIV-problema e ca aici lunile iulie si august sunt moarte-vacanta...asta e!iar in septembrie intra clinica in renovare.....mai am de asteptat 2 luni si ma enerveaza ca este timp in care as fi putut sa gat un FIV dar asta e ce pot sa fac?imi ramane asteptarea si speranta care moare ultima!
si pupici multi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Buna fetele.ILEANA, FELICITARIIII!!!!Sa dea D-zeu sa fie bine totul si peste 9 luni sa auzim de bebe.
Claudelu, ce faci?? De ce ai fost nervoasa in ultimile 2 saptamani? Unde ai fost plecata? Sper ca ai primit mesajul de ziua ta.Te pup sii.... mai am un pic si ma intorc in Spania.
Pupici pt toate fetele.

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana_marius spune:

Multumesc mult Mihaela. Sa de-a Dumnezeu ca si tu si Claudia sa reusiti cu FIV. Va astept si pe voi sa mergem la mamici.
Pupici

Ileana
DPN
6+

Mergi la inceput