Spitalul Cantacuzino

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Natasa,si acum fie vorba intre noi,e si super dragut

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
http://community.webshots.com/user/andreeabanica

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgescu oana spune:

Un om la fel ..dragut ,atent rabdator si doctor nemaipomenit Toma Adrian

Oana si Maria Alexandra(17.04.2004)
Martie-Aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Andreeea, trebuie sa recunosc :) Pe linga ca e un doctor excelent, fin, atent, mai e si dragut foc Tot sa mergi la el :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Va multumesc pentru recomandari dar am fost la alta doctorita,la Corina Grigoriu de la Municipal(mi-a fost recomandata tot de "o colega de suferinta" de pe site),pana acum mi sa parut o doctorita tare de treaba si sper sa raman cu aceeasi impresie si dupa. catutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Natasa,:-)))).






Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
http://community.webshots.com/user/andreeabanica

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

Am nascut si eu la Cantacuzino anul trecut si am fost foarte multumita de conditiile de acolo.Despre doctorul meu vad ca nu scrie nimeni:dr.Irimia Vasile.Chiar nu a mai auzit nimeni de el?
Cat priveste asistentele, cele de la mame sunt ok dar cele de la copii sunt niste mari scarbe chiar daca le dai bani. De la neonatologie o recomand cu toata increderea pe dr. Mirela Ciurea care se ocupa si acum de Eduard.

---------------------------------------------------------------------------------------------------
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"-Michael Levine

CORNELIA_LAURA mamica lui bb Eduard (21 06 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Am ai raspuns azi o data dar nu a aparut mesajul!Asa ca poate acum va aparea de 2 ori!Va multumesc pentru recomandari,dar acum merg la doctorita Corina Grigoriu (recomandata tot de cineva de pe site),pana acum i-mi place de ea si sper ca si dupa nastere sa am aceeasi parere. catutza

Mergi la inceput