nasterea la Pitesti

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns veverusca spune:

Despre Ali... este vorba. Aiurea este ca lucreaza la spital in Curtea de Arges.
Este alegerea fiecareia.
Sarcina usoara si sanatate tuturor burticilor.
Veve&bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamini spune:

acum, fetelor, or fi o gramada de catastrofe in judetean, nu zic nu, dar n-or fi toti!
si in Bucuresti daca nu cunosti pe nimeni si te duci la intimplare dai si acolo peste alte catastrofe.
eu am nimerit in cabinet particular, renumit, in Bucuresti peste o idioata atit de brutala, a tras de mine cu instrumentele alea de departat si a vorbit asa urit ca o sa o tin minte pt controlul ala cite zile oi avea. si acum,dupa 10 ani mi-e frica de cite ori merg la ginecolog. din pacate, asta e situatia. eu cred ca sunt dr buni si dr slabi peste tot. important e sa il gasesti pe unul care sa aiba rabdare, sa iti explice si sa se poarte omeneste cu tine.
M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrath spune:

subscriu la mesajul anterior
intr-adevar probleme poti avea oriunde, io am ales sa ma duc la Pletea, pare priceput si constiincios....desi stiu si de problemele pe care le-a avut in trecut...
in final nu prea ai cum sa controlezi ce se va intampla, poti doar sa-ti iei cateva masuri si sa "hope for the best"
mi-a mai trecut frica....am o lista cat casa de intreberi pentru doctor..in fine
daca reusesc sa fac sa ma asculte fara sa comenteze, in fiecare zi , 50 de barbati, majoritatea fiind de o varsta cu parintii mei , e clar ca o sa ma descurc si cu nasterea bebelusului astuia, indiferent daca aceasta nastere va fi normala sau cezariana...in fine va multumesc foarte mult ca m-a ajutat sa ma decid si ca m-ati linistit...ca eram nitel cam panicata.

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos!

Luminita
29+ cu Andrei
Tati si mami lui Andrei http://pg.photos.yahoo.com/ph/lumylorv/my_photos

Mergi la inceput