Dr. Tutunaru ( 6 )

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

ce-mi place... auzi...branci... Androix, daca vrei iti fac si programare, numa' sa n-o anulezi!!
poate c-ar trebui sa faceti o lista... cine trebuie sa ajunga (mai stiu eu si pe altii ...), si rezervati o zi intreaga. pariez ca va fi o zi lunga pt dr. T, ca o sa se bucure sa va revada!!!

io la bb1 am fost cuminte, la fix 6 sapt la control... ca-mi zisese ca e nevoie de acord pt..., si copil cuminte m=am dus... ca dr in cauza (nu T) a facut un pic misto... ca uite, nu mai aveam rabdare, apoi nici nu mi-a dat acordul, ca nu se vindecase cum trebuie... mi-a dat ovule si sa revin peste doua saptamani....

Cristina 21+ si Andrei-Razvan
http://www.andreirazvan.home.ro
http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Fetele, scurt si direct la subiect.Urmeaza sa nasc cu dr T., cu naturala si epidurala si in caz de necesitate cezariana.ce ar trebuii sa stiu? Costuri etc?ii i-au ceva , sau ii dau bani? Cat costa moasa, neonatologul, anestezistul etc.. Astept pe Pm sau aici date , de la cele care ati nascut cu dansul.
Eliasul ,maternitatea s-a deschis?

pupici


AniS si bebelina mea dulce 37+
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clio spune:

Uite mai, Cristino, mai,cum faci tu omul sa se simta cu musca pe caciula
O facui, o anulai, iar o facui, iar o anulai...pe ea, pe programare Toate facerile si anularile astea durara 12 saptamani in cap...Sper ca intr-un final sa fac o programare mare si tare si sa nu o mai anulez , ca sunt cu toata lumea in scandal pentru treaba asta!

Nicoleta si Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Nicoletaaaaa, si eu care credeam ca ai intrat sa ma urekezi ca te-am tras de maneca mai demult ca ti-ai anulat programarea...
Hai, mey, sa mergem impreuna...

Andreea mamica lui Filip Stefan
Pozici cu Filip
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53375" target="_blank">Cum s-a nascut Filip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clio spune:

Androixo, nu-i asa ca fusei draguta? Nu ma luai de tine, vezi?Desi imi trecuse prin cap la un moment dat, dar deh!musca facea bazzzz-bazzzz tare de tot, asa ca m-am abtinut...Poate ajungem impreuna , dar sper sa nu se intample abia la bb2

Anis, ti-am trimis un pm!

Nicoleta si Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

ma clio ma, nu va ganditi si voi la sentimentele omului... o sa creada ca a gresit el cu ceva, ca a fost asa nasol la nastere ca nu mai vreti sa-l vedeti, de-aia nu va duceti!!! pai e frumos asa....no no no...

apropo...io ma duc dupa 15 aug... daca nu va duceti pana atunci... va iau cu mine. asa vad si eu piticii mici, cara m-au onorat doar cu o miscare din burtica ultima data

Cristina 21+ si Andrei-Razvan
http://www.andreirazvan.home.ro
http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Salutare la burtici!
Eu am lipsit ceva vreme pt ca ma pregatesc de concediu si trebuie sa las totul in regula la munca.
Am citit ce ati scris si sincer recunosc ca m-a incercat un sentiment de frica. Ca v-am spus ca sunt panicoasa de mor! Da sper sa fie bine in final. Nu pot decat sa am incredere in T, ca altfel o iau pe coclauri . Mai bine nu ma mai gandesc la asta.
In rest la noi toate bune si frumoase, BB ma burduseste in fiecare zi ( da' are putere nu gluma) am senzatia ca imi face gaura in burtica. Daca acuma face asa nu vreau sa ma gandesc cand o mai creste. Tati zice ca "e nebuna ca maica-sa" Plus ca vezica mea cred ca mai are putin si isi da demisia, ca topaie BB pe ea intr-una.
Pe 4 august avem programare la Iosup pt echo de 20 de sapt, sper sa fie totul OK.
Anis, trimite-mi si mie mesajul cu preturile ptr nastere Merci in avans!
Va pup dulce si sa auzim numai de bine

Madau si Miruna 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Mey mey, stati asa si nu manati

pai hai sa facem o lista si dupa 15 august sa mergem toate la Dr ...
eu vroiam sa scot stiti voi ce...ca deja i-am pacalit pe ai mei, mama si sotz ca am scos steriletusasa ca sa le vad mutrele

si astia se asteapta ca luna viitoare sa fie ceva... stiu eu? ma mai gandesc, am ratat "berbecul"...as vrea "leutz" daca se poate, cine stie

ce ziceti? facem intalneala? coada la dr?...hmmm?

va pup

Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Calinescu Lucia spune:

Eu zic sa venim si cele care am nascut cu dr. cu tot cu bebe. Sa vedeti ce-o sa fie!!!!!!!




Cristina si bebe Maria

bebe Maria

www.babiesonline.com/babies/g/gandacelul/" target="_blank">pagina Mariei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Tare propunerea! Ne si vezi la stiri....." o armata de mamici si viitoare mamici au luat cu asalt cabinetul doctorului.... de la spitalul......" Cine se ofera sa faca lista, sa ne anunte si pe noi....ca venim!
Pupici

Madau si Miruna 19+

Mergi la inceput