Dr.Nayel - CF 2 (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anca Micaela spune:

Felicitari, ChrisDun! Sa fiti sanatoase si fericite!
Iar celor care inca asteapta miracolul, nastere usoara si refacere rapida!
Pupaturi,

Anca Micaela, mama Emei Ioana

http://community.webshots.com/user/AncaMicaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina78 spune:

Felicitari! sa va traiasca printesa si sa va bucurati de ea!
Abia astept sa ne povestesti pe larg cum a fost! Doctorul a venit la nastere in miezul noptii?
sanatate multa la amandoua si intoarcere grabnica acasa si pe forum.
alina si bebe 34 sapt +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dina231 spune:

Chris!! Felicitari!!!!
Sa fiti sanatoase, sa vea D-nul mult noroc, si sa va bucuarti de scumpa voastra fetita toata viata!!!!
Sanatate!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irda spune:

Felicitari Chris!

Sa-ti cresca mare puiul si sa va bucurati de ea!
Te asteptam cu amanunte de la nastere ,cand te-o lasa bebe sa scrii!

pupici

Irda
28+5 si bebe Daria

http://community.webshots.com/user/irdaria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Crissi, ai nascut?

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pupina bulina spune:

Buna dimineata! Sa aveti o saptamana excelenta !
Crinuta...injectiile pe care mi le-a dat Nayel sa le fac se numesc Fraxiparine ( 4 Fiole ) sunt anticoagulante...insa nu le-am facut din cauza banutilor ( costa 1 fiola = 1.635.200 lei )
Sunt tare necajita...nu stiu ce fac.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pupina bulina spune:

Revin...sunt tare prostuta...am sunat la farmacie acum si mi-a spus ca 1.635.200 lei costa o cutie cu 10 fiole, nu doar una
Asa ca m-am linistit...
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Dar nu se pot da compensat? Ai intrebat medicul de familie? Ar fi culmea sa te lase sa platesti atatia bani. De cate injectii ai nevoie?

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissi spune:

Crinuta, n -am nascut nimik...chiar ma simt ca Mutulika din Alba ca Zapada....adica codasha satului..
chiar ma gindeam azi de dimineata, ca miercuri intru in s.40, si iote, vin inca la munca, si nu va suparatatifetelor dar io nu mai nasc nimikkkk??
Nu prea stiu ce sa fac, cred ca pe 1 o sa l sun pe Nayel, sa vad ce zice... crezi ca ma cheama la declansare? parca ziceai ca daca n am colu' deschis , nu se poate face?? habar n am , dar, tre' sa fac ceva ca deja face toata lumea misto de mine la birou, ca cika sa mi plateasca totusi 2 salarii pe luna asta, ca vin insotzita, a inceput sa mi dea lumea de pomana cirese si capsuni, persoane pe care nu le cunosc si cu care n am vorbit in viata mea... Dar, probabil ca la ce moaka am acum si mai ales la ce burta.. nu poate nimeni sa bage ceva in gura de fatza cu mine.. ca arat precum catzeaua mea cit ii flutur osu' pe la nas..
Am observat insa ca pustiu' meu e f. agitat si a devenit chiar cotonogar de meserie.. tinind cont de ce se intimpla in burta mea citeodata..n-o mai avea suficinet loc, sau si-o face ceva mobila ca s-a prins ca nu i am luat patutz inca.., oricum e scandal mare acolo citeodata..
Pupici Multi
Crissi, 39+

crissi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Bucura-te ca faca scandal. Eu as fi vrut ca Rayan sa fie mai activ in burta, in schimb acum, are o energie frate de nu se poate.
Eu zic sa il suni pe Nayel, sa vezi ca zice. Te inteleg ca vrei sa nasti, stiu cum e.

Cand ii iei patut mama? Nu te-ai decis, sau ce?


Crinuta si Rayan


Mergi la inceput