Din Roman

Din Roman | Autor: diaan

Link direct la acest mesaj

din roman nu e nimeni? eu sunt dar sunt la facultate in bucuresti.si romanul este frumos sau nu? voi ce ziceti?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Eu sunt din Roman, adica m-am nascut si am trait acolo pana am terminat liceul si cat am fost in facultate, mai veneam la parinti. Acum nu mai am pe nimeni i Roman, decat fosti colegi, vecini, dar chiar nu am mai fost demult.
Mai trec o data pe an ocazional, ma uit la noile magazine din centru(din masina) si cam atat... Am vazut ca au semaforizat intersectia de langa fosta banca(acum cred ca e sediu BCR).
Daca mergi mai des mai da-mi amanunte sau vesti...Eu am terminat Roman Voda in 87...cred ca sunt muuult mai in varsta, dar ma bucura tot ce aud despre Roman.
Pupici,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diaan spune:

nu prea stau prin roman. se face mall.tare nu.nu prea am ce noutati sa iti dau.da cum aflu ceva iti zic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

Din Roman sint eu si mai deschisesem un subiect cu Roamnul,dar n-a durat mult.Eu am terminat in 89 Roman Voda si am o verisoara care a terminat in 87.
Acum 3 ani,cind am fost nu mi-a mai placut,m-am simtit straina...Nu mai cunosteam pe nimeni...

www.lucavasile.go.ro" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Buna romascance!!!
Si eu sunt din Roman dar plecata de prin 97 (cred ca am calculat bine)
Acuma locuiesc in Galati. A venit la facultate si aici am ramas. Venim acasa cam odata la luna...dar decat deloc...e bine si asa.
Eu am terminat Lic Nr.4 in 95.
Mai astept si eu vesti de prin Roman. Auzi mai..mall...suntem tari. La galati inca nu e.


Elena si bb Denisa (26 oct 2004)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

I-auzi, Mall in Roman...suna bine. In ca zoan a orasului contruiesc?

Pupici,
gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Mai fetelor pe unde sunteti???
Lasam iarasi subiectul sa moara??? Hai ca eu am net acasa si chit de intru numai sa aduc subiectul in prima pagina, nu-mi pare rau.
Uite la noi sa ivit o inmormantare si tre sa plecam astazi la Roman.
Haideti fiti si voi mai active. Nu conteaza ca suntem putine...putine si bune .
Diaan la ce facultate esti???
Gabriela cat au baietzii (ani) si cum te descurci cu mai multi??

Elena si bb Denisa (26 oct 2004)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

Dandaneasca unde e?Ca si ea e din Roman...
Ce ne mai plimbam pe centru ala cind eramici"!Si mergeam la disco la Casa de cultura "HI-Fi"..Ce vremuri!Da de intilnirea la "bancute" va aduceti aminte?(linga scoala de muzica!)
Cu Dragan a facut cineva romana la Roman-Voda?

www.lucavasile.go.ro" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Baietii mei sunt marei, zic eu. Octavian a implinit 7 ani si dij toaman va merge la scoala. Matei va implini pe 4 iulie 3 ani. E un terorist care vorbeste toataaaa ziua.
Cum ma descurc? Bine zic eu...dar am si o bona, caci mi-ar fi greu in orele cand trebuie sa fiu la serviciu.
Va pup si asteptam povestiri din tinerete...
Pupici,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

Pe Cristina Gheorghe o cunoste cineva?Are 36 ani.

www.lucavasile.go.ro" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

Imi amintesc de "Groapa" si de "Snack-Bar",de "doi magari", de "potcoava"(intrarea in oras dinspre Bacau)..
Dar parcul mai este asa de frumos cum era?Cu castani si rondul din centru cu flori si statui...

www.lucavasile.go.ro" target="_blank">Poze

Mergi la inceput