Rahova sau apropiere...(3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Intrebarile sunt despre Buburuza, DC, si azi eurovizion (cine merge) plus cine a catigat data trecuta.


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Buna fetelor !
Desi eu am initiat subiectul, cu rusinica recunosc ca nu am reusit sa ma intalnesc in parc cu niciuna dintre voi...
dar sunt foarte ocupata mai ales acum si prefer sa o plimb pe Maria prin jurul blocului, iar cand adoarme o bag in casa, o scot din carucior si o pun in pat si eu imi mai fac treburile cat doarme ea...
Pana in parc am de mers cam mult si daca adoarme pe drum, risc sa mi-o trezeasca copii mai mari si... ce-am facut ?
Dar o sa fac eu cumva sa intru in club pana la urma...
Sunt tare bucuroasa !
De la ideaa cu tava impopotonata, fiindca am cumparat material mai mult, ne-am extins si la rochitica !
Cu ideile mele puse pe hartie, mama i-a facut mariei rochitica, tava si pahar impopotonat - set - . Toate din acelasi material, cu aceleasi ornamente. O minune !
Dar, ma rog, e fetita mea, fiecarei mamici de fetita i se pare ca fetita ei e o printesa...
O sa va pun fotogafii dupa petrecerea de sambata viitoare, sa vedeti realizarile noastre in materie de croitorie si imaginatie...
Cica se strica iar vremea...
Va pupic pe toate, aveti grija de voi si de pitici !
Viovio, iti dau un PM cu adresa, cand mai iesi tu sa dai o fuga pe la mine, ne mai cunoastem, mai stam de vorba, sa vezi si ala, ca sunt foarte ocupata acum si am lungit-o cam mult, nu vreau sa te incurc...
Pupici.

Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Tot eu sunt !
Ce liniste e aici, pe la noi !
Am mai zis si eu ceva, ca nu-mi place cand nu mai suntem pe prima pagina ...
Pupici.

Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna dimineatza fetele ce vreme de kko este afara...iar nu ne vedem in parc oricum astazi este o zi speciala si daca avem elene si constantini printre mamici, copilasi si/sau sotzi va urez la multi ani! sa fiti fericiti impreuna si sa va dea Dumnezeu numai impliniri si bucurii.

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

La multi ani urez si eu celor ce poarta unul din aceste nume din familiile voastre!

Chiar ca e urat, eu ma gandesc cu groaza ca trebuie sa plec de acasa (e ziua nepotului meu de nastere, face 3 ani, si il cheama si Constantin, normal...) asa ca imediat ce se scoala pitica o tulim, dar cred ca azi ne ploua.... Si ma oftic ca mi-a dat planurile peste cap vremea asta si trebuie sa schimb tinuta in care imbrac fata, vroiam si eu sa-i pun rochita, of, of!


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Apar si eu.
Am facut o pauza pe DC,de suparare .Gasiti motivul www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49216" target="_blank">AICI.
Aissa,Bianca e bine acum.Traiasca borcanasul cu pere de la hipp.
Felicitari pentru cistigarea concursului!
Si am adus produsele,daca te grabesti si ai nevoie,ne intilnim,daca nu,ti le dau la prima iesire in parc.
Anculina,cum am o clipa libera si sunt in zona...Cu cea mai mare placere,te invadez.
Abia astept pozele de la petrecerea fetitei.Am vazut la babyexpo ca avem gusturi asemanatoare si sunt sigura ca rochita e super si poate ma inspir si eu pentru mai tirziu.
Monica pupici pentru Alex si Ruxi.Si eu visez la ziua cind va avea Bianca role.Poate si pentru faptul ca eu nu am avut niciodata curajul sa imi pun asa ceva si sa ies pe strada.





Violeta mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

Daca plingi ca ai pierdut soarele...,lacrimile te vor impiedica sa vezi luna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Ti-am citit subiectul.
Stai linistita, nu te supara...
Lumea virtuala e plina de oameni draguti, dar si de ciudati... Trebuie sa inveti sa plonjezi printre ei si sa servesti o portie de net exact atat cat te ajuta sa te descarci si sa-ti faca bine, nu sa te ridici din fata calculatorului mai incarcata si mai nervoasa decat te-ai asezat...
Eu cateodata mi-am pus sufletul pe tava aici si s-au gasit niste pipite sa-mi raspunda... sau am vrut sa fac o chestie misto pt cineva si a iesit ceva de kk, dar, una peste alta, in serile tarzii de singuratate sau de tristete, tot aici mi-am gasit linistea...


Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Anculina,ai dreptate.
Sunt oameni care nu vad decit atacuri si conspiratii...
Asta e.
Multumesc de sfat.


Violeta mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

Daca plingi ca ai pierdut soarele...,lacrimile te vor impiedica sa vezi luna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

vio, noi suntem reale si suntem aici...in rahova
noi suntem bine...i-am culcat pe astia mici si acum bantui si eu pe-aici...azi am distrat si copilasii...ne-am distrat si noi, asa ca toata lumea e multumita....cu exceptia ruxandrei care are in permanentza ceva de obiectat
nopate buna sila mamici si bb mici

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

fetele ca vant si ce urata este afara

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput