Mamici din Arad...??? (30)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

'Neata fetelor!Am fost de noapte , a fost super, "n-a miscat nimeni" , asa ca sunt odihnita.Acum imi beau cafeaua, apoi o trezesc pe Biutza sa mearga la gradi ca azi merg la teatru si ma pun sa ma randui pe aici , dupa care merg cu sotziorul la Billa.Apoi bineinteles dupa-masa de la 4 la scoala ca nu se poate fara.
Fetelor saptamana trecuta joi mi-am pus capsuni 24 de cuburi!Sunt din aceia care dau 2 randuri de roade, oricum acum sunt plini de capsuni.
Am biboci la trandafiri, sunt curioasa ce culori vor fi daca se vor "lovi" cu ce era pe eticheta
Azi vreau sa fac si un pic de plaja ca de paste m-am bronzat frumos dupa care au venit vesnicele ploi.
Care pe unde mergeti anul acesta in concediu?

Magda si Bianca

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salut fetelor!


Diana la Polisano s-a angajat....de fapt sapt asta(sau cand sunt gata actele) merge la Sibiu sa semneze contractul.

Magda noi ne gandim sa mergem cu bazucu la mare.....si la tara la Ovi si la mine o sapt....sa vedem cum ies planurile!

Diana felicitari pentru alegerile lui Vladut ! Si tu l-ai lasat sa ia parafa????

Sa nu uitati va rog de mine cu bona....daca cumva auziti....

Ma duc sa am grija de bazuc ca e singurel pe patura si se tot intinde.....

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Diana,felicitari lui Vladut ca merge singur. De aici inainte va trebui sa fiti tot cu ochii pe el.
Sa aveti vreme buna sambata la chef!

Magda,noi mergem in concediu la mare,in perioada 1-10 august si cateva zile vom merge la parinti si la socri.Ne mai lasam o saptamana de concediu pentru septembrie si mergem in Austria la o verisoara de-a lui Calin.

Ioana,sa stii ca merita sa mergi la mare cu bazucu',mai ales ca s-a imbolnavit de cateva ori iarna aceasta.
Nu stiu daca la Dragos a avut efect marea,dar el nu s-a imbolnavit niciodata in iarna aceasta,luna trecuta a fost putin cu tuse si nas infundat si a trecut in 2 zile.

Claudia,ce ati facut pana la urma cu vecina,nu ati luat-o de freza???? Ati cumparat alt carucior?

Celelalte fete pe unde umblati...la plimbare?

Eu sunt tare linistita ca sunt singura acasa,ma relaxez pe-aici pe DC .De la lucru am mers la cosmetica si i-am zis la tusi sa-l culce pe Dragos de amiaza la ea si sa-l aduca cand se scoala.Acum astept sa vina cu el.

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ceau fetelor!
Sunt si eu pe aici, dar va urmaresc doar pentru ca nu am timp sa scriu...ne-am apucat de strans si plus vremea asta superba ma tin departe de calculator...in rest suntem bine,Raul e tot mai smecher pe zi ce trece si mai bronzat
V-as scrie mai multe dar sunt franta de oboseala!



Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ceau fetele!

Clau spor la strans!!!! lui Raul bronzatul!

Alinush de aia si vrem sa mergem la mare pentru bazuc ca stiu ca ii face bine!Noa ce facem?Punem de-o-ntalneala?Sau pui poze cu noua freza?!

Magda ce mai faci???

Restul fetelor nu mai ziceti nimic???Flavia cum mai esti?

Gabi??

Noi ne laudam cu performantele lui Alesio care toata ziua sta in picioare in patut....adica singur se ridica! Si face pasi daca il tin de manute!E asa dulce......ca un extraterestru!

Pupici!






Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Salutare, mai trec si eu pe aici.

Nu prea am ce sa va spun, nu am mai facut nimic interesant, lucrez pana seara si apoi merg acasa. Mai iesim putin prin oras ca daca nu o iau razna. Astept sa fie tot timpul vreme buna ca noi avem casuta pe strand si vreau sa ma folosesc de ea mai mult ca anul trecut cand nu prea am fost.

Am mancat aseara o inghetata si m-a deranjat la stomac asa ca sunt cam "plouata" azi.

Noi am planuit sa mergem in concediu pe la sfarsitul lui iunie, cu prietenii nostri cu care am mers in ultmii ani, dar inca nu stim exact unde, sigur este ca vom merge afara undeva. Va mai spun cand hotaram, asta daca lucrurile se mai indreapta putin.

Ioana, tot am vrut sa intreb, dar de fiecare data am uitat... tu tot in Vlaicu stai?

Gabi ce mai faci, cum esti?

Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Da ,Flavia, tot prin Vlaicu stam.........de ce ?

Pupici!



Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Ioana si eu tot in Vlaicu stau, de aceea am intrebat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Poate ne intalnim intr-o zi....!Eu credeam ca stii vreo bona pentru bazucu meu!

Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare fetelor!
Ce vreme nasoala,iar ploua.
Azi am ajuns acasa franta si am dormit 2 ore cu Dragos.Am fost prin oras sa-mi caut o rochie pentru nunta,sambata viitoare avem o nunta.
Nu mi-am gasit cum mi-a placut,dar mai caut zilele urmatoare,azi am fost numai pe centru,de la un capat la altul.Daca stiti voi cumva unde gasesc rochii dragute va rog spuneti-mi.

Fetelor,despre intalnire pot sa va spun ca eu nu prea pot saptamana asta si cealalta,dar mai vorbim noi.
Ma duc sa fac ceva de mancare rapid.

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput