Aspirante optimiste (133)

Aspirante optimiste (133) | Autor: tumpi

Link direct la acest mesaj

Aspirantele optimiste care vor trece foarte curand la gravidutze:
Adar (Andreea),Victoria (Veronica),Gabela (Gabriela), Pepsica (Antonia),Bety (Beatrice),Pia (Oprina), Tumpi (Ionela ),Codri (Codruta), BurlacuP (Paula), MirelaV (Mirela), Alinuche (Alina),
Beatrix (Melania), Cornelia1172 (Cornelia),Valentinag (Valentina Georgeta], Adelais (Maria-Alice), Madyn (Nicoleta Magdalena),Lulu77 (Alina Mariana), Mariaa (Maria), Gabid (Gabriela), Karula (Raluca), Ellena (Elena Lacramioara), Stef,Salmida (Adia Florentina),oana1971 (Ioana), Speranta (Angelica),Robert si Alina (Robert si Alina), Ilie si Suzana (Ilie si Suzana), MadalinaM (Nina), simona,narcis (Narcisa), Dorina, Remy (Camela), Mihaela & Cristi (Mihaela si Cristi), Mirela & Danut (Mirela si Danut), Lili (Liliana), Aura,OtiliaLia (Otilia), Furnicutza ( Doina Tina), Buflea, romaniaau (Florina), Lucia Munteanu (Manuela Lucia), Ilenya (Ileana), Camisv (Camelia), flory76 (Florentina-Iuliana), irinacodrina (Irina Codrina),Ankka13 (Anca), Tzuc (Ecaterina), gogosar (Natalia Anca), erix,giugiuca, steliana04 (Steliana), martha78 (Mihaela), Tinabeve (Valentina), deca (Carmen), eva alicia, alina constantin (Alina Ioana), dinah (Elena), Anca Wish (Anca), Chi (Cristina), claudia123 (Claudia), asi (Stanca), annaa (Ana Aurica), ardit ( Afrodita),Alexa Ioana(Roxana), Felicia (Felicia), nounou(Florina),RUXMAX Ruxandra,GeorgianI(Georgiana),TERBITZA(Florina), dandana (Daniela), RO ANA (Liliana), Ellina (Elena), LindaG (Linda),danap
( Daniela), musete (Laura- Lucia),Denisam (Denisa-Maria),acina (Anca), heleny (Heleny-Elena), Gabriela Elena, Relya (Mirela),poliana, mishi (Mihaela), Floran (Florina), Nanae (Iuliana),costiniuc (Ana Maria), Ileana, oanamagda (Oana Magdalena),adimercedes (Adriana), madalina.badescu (Madalina), Cristinna,Lumit (Luminita-Violeta), Catrinel 17 (Catrinel-Cosmina),Vale (Valerica),nicol78(Elena-Nicoleta),Mirona (Mirona), pusichet,Costi(Elena),Fanta (Stefana), inapopescu (ina),zisaCami Elena-Camelia), elli (Manuela), Sarrahh (Maria),Danubia (Danubia),viorela hoff (Viorela Hoff), Sorina7 (Sorina), dariana (Aurora Cristina,roxit,andra10(Andra),Delia21(Delia),Silvia_Pui(Claudia-Silvia), Liana30, R.R.(Rodica), Salomea (Elena), Jonica (Ioana), Marunzika (Ana Maria),Alé, liadi (Diana Lia),Maki (Otilia Eva), asteryaro (Elena Cristina), Misi (Simona Daniela),Ariadna33(Carmen), Natalia26 (Raluca Elena), betty13ro (Beatrice Irinel), Tmihaela, thea_m(Teodora), luiza1318(Elisabeta),piciulici,dedi (Adela), ela2004 (Ionela), pupina bulina, GildaT (Eleonora),shylili (Florentina Luciana),lachione (Mihaela Laura), emoison,medeea76, cenusareasa (Lidia), puiusu (Oana), Hitomi(Simona),andan, bibyrox (Rozalia),mcbeal (Monica),laurici75, kim,camypro (Camelia), gabiu (Gabriela),Anku,Aysha2(Gabriela),
danangie (Daniela Angela),Tzuni(Ella - Mihaela), Alisia (Alina),
luli( Mirela), lauion(Laura), floarea de colt, carmen e( Carmen ),
pupesita (Mihaela), Pmihaela, cicuta (Luminita si Rodica),
Lauricipani(Laura),Cristinna,puiudana2004(Dana),dionisiade(Florentina), PamELLA, iriss27, paula2003,iepurila, a ancutza78(Anca), andicu, Anca, Avalon,Roxee(Raluca), Laura Ioana,bobociu (madalina)

-dute
babygirl (Adina), monu (Monica-Iuliana), Ruxel (Ruxandra Laura), Maruta, Merry Marry, Mercedes (Mercedes), andreea.a, totha, cipi, elenutza, Sheherezada (Florentina), Aurasa (Aurelia Marinica), Monica-Elena (Monica Elena), geaninaelena(Geanina Elena), laura_s (Laura), Lory2004 (Loredana –Elena), Mika1 (Mihaela), Anis (Alina), Irda,Andan, nique15(Ioana), tpaula (Paula), fabya (Rodica), Denisa 73, Ioana75 (Ioana), nicole74, lulu75 (Luminita-Loredana), Tia (Florina), Flavia Hurducas, lucia_cs (Lucia), RalucaN (Raluca), natydea (Raluca Andreea), Diafera (Aurora Elena), Lucia_B (Lucia), Tonnia (Antonia), Mirela Anca, anya (alina), Hildegard, Laura 72819,coralia76, tania-z,maria_alexia (maria),utocatalina (Catalina)

A sti, a putea sa te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in arta, ca si in viata!" - Al.Vlahuta

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ardit spune:

buna fetele frumoase!


androixoooooo mamica scumpa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

buna dimineata fete frumose! vad ca e liniste pe aici de ieri. ce faceti?
eu acum am facut pregnyl-ul si astept sa vina seara sa

MirelaV
pupicei pe burticei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Azi ma vad cu valentina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

succes la intalneala! pup-o din partea mea!

MirelaV
pupicei pe burticei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna fetelor!Mai, chiar ca-i liniste pe-aici!
MirelaV, succes diseara !, sa fie cu ochisori..

Ma tot uit la lista aia, Doamne, da lunga mai e!...unde-oti fi toate? v-ati mutat toate la gravidutze si mie nu mi-a spus nimeni?



Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Ce fac fetele mele frumoase intr-o zi atat de frumoasa? Cel putin la Bucuresti e super vremea...
Astery, tu ce faci pui? Ai mai incercat sa-mi faci surpriza aceea placuta? Eu tot incerc si nu reusesc...oi fi eu mai tontuta... hai te rog cand ai timp mai incearca tu....
Week-end placut aspirantelor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

Andreea...sarumana..sa speram

MirelaV
pupicei pe burticei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Lachi si pe aici e foarte faina vremea. Am iesit cateva ore cu cainele si cu sotul, si parca mi-am mai revenit. Sper sa ma si tina.
Va pup,
Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Am vrut sa pun si eu o poza cu catelusa mea, dar nu reusesc. Oare de ce?
Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiudana2004 spune:

buna seara la toate fetele si.eu am probleme cu calcularetul,nu mai functioneaza si e la reparat si acum am scapat si eu pe al unui amic si m-am gandit sa va scriu.Luna asta m-au napadit rushii asa ca nu ma inscriu nici acum la gravidoase dar luna asta trag si mai tareEu va pupic si va doresc un we placut in continuare si o sapt care vine mai buna.Va mai vizitez cand imi aduc bolnviorul acasa ca tare rau e fara el.

http://community.webshots.com/user/puiudana2004 DANA

Mergi la inceput