Aspirante optimiste (133)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Hai salut aspirantelor!
O saptamana frumoasa va doresc!
Eu ieri, ziua 13, mucus ca la carte, prestat ca la carte. Alta incercare in perioada asta fertila nu stiu daca mai apuc. Poate cine stie, impusc si eu ceva dintr-un sut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Pup si eu fetele!!!!!!
Va doresc o saptamana frumoasa.

Eu sunt putin ingrijorata. Pe langa nodulii de la sani, mi-a iesit unul si la sub brat.
O sa merg sa-mi fac o mamografie....
Sper sa nu fie nimic rau..dar la cate tampenii am inghitit in ultimul timp, nu m-ar surprinde nimic.

Veniti cu vesti bune.




anca...poate intr-o zi
http://community.webshots.com/user/ancawish

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GeorgianaI spune:

Buna dimineata dragutelor!
Ce faceti voi?
Eu dorm pe mine. De azi dimineata incerc din rasputeri sa ma trezesc si nu reusesc. Sunt super obosita.

Anca Wish, tin pumnii sa fie totul OK.

Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina7 spune:

Buna fetele !

m-am intors si eu pe meleaguri ardelene, de la Bucuresti...mai fetitzelor, da e tare stresant pe acolo pe la voi...aici e totul mult mai calm...ma distram cu al meu sot, ca tot timpul, de cate ori merg la Bucuresti, in orice mijloc de transport gen troleu, autobuz, trebuie sa fie cineva sa se certe...noi eram cu gura pana la urechi si altii se certau de mama focului...

stiintific nu am ce sa spun, decat ca sunt in ziua 7, numar din nou, mi-as monitoriza si io foliculi, endometru, dar inca nu am unde...
toate fetele...asta este , tre' sa pup ca-s pupacioasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Ziua 22,temp.36.9,ma cam doare uteru,nus cum sa zic,ma inteapa...la naiba cre ca imi vine...


Speranta moare ultima!
Valentina
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Salut si eu fetele pe ziua de azi si doresc tuturor o saptamana buna.Eu pana la urma mi-am luat pasaportul in timp util si deci maine pot pleca acasa la NY,tocmai pe cand ma obisnuisem si eu pe acasa la Deva.In weekend vazui si capitala si...pe Valentina-bombonica de care m-am amorezat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardit spune:

buna fetele frumoase

eu am neste trebute pa kap, dar

voua va doresc o zii superbuna si.. productiva!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Semnez si eu condica.
Am internat-o pe mama la ORL. Amigdalita acuta cu febra si toate alea...

Lachi, am mai incercat cu pozele, dar n-a mers. Mai incerc, poate azi, cand mai termin cu drumurile la spital. Pup fata.

Ancutza, am avut si eu noduli din aia. Am oricul la amandoi sanii, la stangul unul fff mare, ca daca l-as scoate, mai raman cu pielea. Dar nu este cazul. Fa-ti mamografie. Mie mi-a spus ca din cauza ca n-am nascut. De parca n-as fi vrut. Iti doresc sanatate maxima! Pup fata!

Sorinush, bine ai revenit printre noi! pup fata!

Doresc tuturor fetelor dragi mie o saptamana placuta si rodnica.



Astery






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna ziua si eu la fete...si o saptamana usoara si "productiva"

Sper sa curga numai cu vesti bune. Eu am luat-o de la capat cu numaratul. Azi, ziua 1 de CM., da' martea viitoare sper sa incep si eu o monitorizare.

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Deliaesti o scumpa si o draguta!
mi-a parut bine sa te cunosc!
Fetele nu va suparati ca nu scriu,dar nu mai am chef....sunt asa intr-o pasa proasta,cand le vad pe unele care presteaza 3-4 luni si gata bb si eu.....mor de ciuda,recunosc!stiu ca nu e frumos dar nu ma pot abtine,imi vine sa plig....


Speranta moare ultima!
Valentina
poze

Mergi la inceput