mamici din Alba iulia??

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adjadyn spune:

raviczki
nu locuiesti cumva in micro prin zona cu cinematograful??si eu cred ca suntem din generatii diferite,dar i-mi este si mie cunoscut numele tau,e mic aiudul!!cred ca locuim ..sau am locuit mai bine zis in acelasi cartier
va pup mamici!!...pupici la cei mici..

http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=15633&cid=15022

ANUNT:DORESC SCHIMB DE SOACRE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raviczki spune:

Am locuit in zona Micro in perioada in care eram la scoala generala (3) dar apoi m-am mutat in centru vis a vis de policlinica (posta)..Daca il stii pe Narcis Tarnu care acum e stabilit in Sibiu, pe Alin (tot Sibiu)...am senzatia ca in compania lor te-am mai vazut...sau poate aveti cunostinte comune... nu stiu exact :)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adjadyn spune:

da.. suntem buni amici...alin .. am fost colegi de liceu , facultate,si buni prieteni(suntem si ceva rude mai indepartate). ii cunosc foarte bine..adica cel mai bine din aiud

http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=15633&cid=15022

ANUNT:DORESC SCHIMB DE SOACRE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raviczki spune:

inseamna ca nu m-am inselat...:) si eu ma inteleg f. bine cu el si cu logodnica lui, stii ca se casatoreste anul acesta...undeva prin vara,...:)

pupici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adjadyn spune:

dA ; ASA AM INTELES SI EU..era si cazul

http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=15633&cid=15022

ANUNT:DORESC SCHIMB DE SOACRE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florinutza26 spune:

GIOVA-si tu esti insarcinata,mama? In cate luni esti?Eu aproape 5.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adjadyn spune:

florinutza26.., giova...va doresc o sarcina precum a fost a mea.....am avut 1 luna greturi..pe urma foarte bine..si in ultima luna am fost pe munte...lejer(fara prea mult efort)dar aproape ca nu am simtit ca sunt insarcinata!!

http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=15633&cid=15022

ANUNT:DORESC SCHIMB DE SOACRE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Ma bucur sa ne ragasim si noi pe forum...si mai ales cat ma bucur sa aud de meleagurile natale.Eu locuiesc acum in Alexandria...orasul sotului meu, insa parca ne-am mutat intr-o tara din lumea a 5-a....nu s-ar zice ca suntem la 80km de capitala. Sunt nascuta si crescuta in Alba Iulia....am 23 de ani...am terminat HCC-ul in 2001 si cea mai mare dorinta a noastra e sa ne stabilim in Alba cat mai curand.Giova Din poze imi pari foarte cunoscuta, iar surioara ta....daca a terminat HCC....e posibil sa o stiu si pe ea din vedere.Ma bucur ca ne-am regasit si noi pe forum si sper sa ne auzim cat mai des.Am uitat sa va spun ca intre 2 cu soacra-mea.....ma pregatesc sa devin mamica iar toamna asta ....incep si eu facultatea..dupa o pauza fortata de imprejurari.Daca gasiti un magazin de valorificat soacre.....va rog sa imi dati de stire ca am un exemplar rar....si greu de suportat.Sper sa ne auzim mai des...va pup si multa bafta in tot ce va doriti

Nu-i pasa nimanui cat de mult stii decat dupa ce afla cat de mult iti pasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gongutza spune:

Ma primiti si pe mine?Nascuta si crescut in Alba Iulia,am terminat HCC in '99 prima clasa de bilingv franceza(Poate Giova ma stie,eu cel putin pe ea o stiu din vedere)
Mi-e dor si mie de Alba Iulia,m-am casatorit in Bucuresti,locuim aici dar sarbatorile tot acolo le facem ca e mai frumos
Haideti fetele,spor la vorbit
adjadyn imi pari cunoscuta...dar nu stiu de unde sa te iau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otiliarusu spune:

Ceau!Eu tocmai am propus un subiect legat de noi....albaiuliencele, fara sa-mi dau seama ca....existam?!..deja...in numar mai mare.Eu sunt din Teius, unde am facut si liceul si sunt stabilita in Timisoara.Noroc cu Giova ca daca nu tot va cautam!Am un bb de un an si uneori pot sa intru pe net...cind el doarme, adica seara uneori,cind mai pot si eu, ca acum suntem obositi toti cu mersul etc.Pe curind!

Mergi la inceput