Bebelusi de sept - oct 2004 (43)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

La Multi Ani! pentru toti bebelusii sarbatoriti astazi. Sa fie sanatatosi, voiosi, voinici.

La Multi Ani! Danina. Multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi.

Ramona, vezi ca link-ul de la subiectul anterior catre Bebelusi de sept - oct 2004 43 ! nu merge. Si nici cel de la subiectul asta catre Bebelusi de sept - oct 2004 42 nu functioneaza.

Si Alexuta mea are acceasi pasiune catre reviste, carti si orice alata hartie. Se poate vedea si in poze. Si cum zicea si Danyce vrea sa citeasca ce citesc eu, se satura repede de revistele ei.

O sa pun si eu curand poze cu tortul facut pentru ziua lui Tati. Il sarbatorim putin mai repede pentru ca sunt parintii la noi.



Elena & Alexandra (25.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Am reusit sa pun si eu o poza cu tortul. Este in albumul "Diverse".

Elena & Alexandra (25.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tyaa spune:

Danyce, m-ai intristat foarte are cu povestea fratiorului tau.
Eu am mereu o spaima (sa zic asa). Mi-e tare frica sa nu se intample ceva rau cu galuscuta mea. Nu stiu cum as suporta. De cate ori aud cate o poveste de genul asta parca intru in panica. Nici nu mai am chef de nimic.
Si Elisa s-a ridicat azi in picioare pe canapea singurica. Patru zile nu a vrut sa manance nimic decat san. Azi a mancat cam 50 grame iaurt si vreo 2 lingurite piure cu ficatel. In reste e foarte ioaie.
Va pupam mamici si copilasi.

si bebe Elisa Nicola(21 sept. 2004)
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tyaa spune:

Da.....sper ca intelegeti ce am scris.
foarte are = foarte tare
ioaie = vioaie, etc.
Sunt cam bleaga

si bebe Elisa Nicola(21 sept. 2004)
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

buna ziua!

tocmai ne-am intors din Mamaia; e foarte frumos aici, erau o multime de mame si tati si caruturi...

acum Vlad doarme si eu navighez si ma uit la un meci; maine imi vine bona - si o sa bantui mai libera pe la magazine!

si ma gandesc cum o sa povestiti voi peste o luna-doua din vacante/concedii si eu o sa citesc de la birou...

asta e - un motiv in plus sa traiesc clipa!

week-end placut in continuare!


Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004)


me, my family, MY SON



poze de la mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcm spune:

Fetelor n-ati aflat nimic de schimbarea carnetului?

Stiu ca trebuie mers la Udriste dar nu stiu care e ordine operatiilor: mai intai mergi la medicul de familie, ceri trimitere pentru analize, unde faci analizele, apoi ce urmeaza ?

Cristina, Christian si bebe Alexia Maria Uimirea (D.N. 02.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cali spune:

Buna seara,

La Multi Ani! pentru bebelusii sarbatoriti astazi, Rares si Alesio, Ioana pupici multi lui bazucul vostru!

La Multi Ani si ptr. Danina!

Noi suntem bine, doar ca bondacul meu se chinuie in continuare cu kk, tot cu supozitor face, asteptam rezultatele la analize sa vedem daca-i totul in regula!

O seara linistita!

Cali si Mennan (27.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Buna seara mamici si bebici!

Eu am fost azi plecata la tara ca la noi a fost pastele mortilor si s-a mers la cimitir....asa ca am mers si eu la mami mea la mormant!
Abia de cateva ore m-am intors......tare dor i-a fost la bazuc de mami lui!......dar si mai dor de tzatzuca lui!

Cali si tie si lui Menny!

Multumim de urari!!!Si la multi ani si lui Danina si lui Rares!!!Azi, de ziulica lui bazucul meu s-a ridicat singurel in picoare tinandu-se de barele de la patut!!!Si zice MAMA tot des!!!!

Cam atat deocamdata ca sunt obosita........Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)http://alesio.shorturl.com/

---------------------------------------------------------------------------
When life gives you lemons, make a juice!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

felicitari pentru bazuc, pufymic!

spuneti-mi si mie, va rog, cum v-ati invatat copii s stea in fund?
si ce analize se fac daca nu stau?

al meu nici pe burta nu se taraie, decat daca ii tin eu palmele sa impinga cu talpile in ele; nu stie sa puna talpile si sa impinga in suprafata pe care sta...sugestii???


Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004)


me, my family, MY SON



poze de la mare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

am uitat sa spun NOAPTE BUNA la copii si mamici!


Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004)


me, my family, MY SON



poze de la mare

Mergi la inceput