Canutele biberon Bfree - top!

Canutele biberon Bfree - top! | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Se vand extraordinar!
Si, ca toate produsele Bfree (Dr. Atkins) - la cele mai bune preturi din Romania! Si, bineinteles, exclusiv online!

detalii aici http://www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idProduct=2811







Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Sunt super canutele Bfree.Azi am primit si eu pachetul si comandasem o canuta pentru cineva(cadou pt.un baietel),dar cand a vazut-o Dragos nu a mai lasat-o din mana.A trebuit sa o spal repede,sa pun apa in ea si chiar s-a culcat cu ea.

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craluca spune:

Aveti dreptate, e chiar un produs de care sunt super multumita ....
Fi-mea e indragostita de canuta aia si bea din ea orice ... asta e avantajul!

Mama Raluca, baiat Alex si copilita Ioana
http://community.webshots.com/user/craluca100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Sa v-o trimit pe Alexandra mea. Ea nu pricepe ca aia e de baut, asa ca se joaca cu tetina, o musca pana face clabuci, dar nu vrea sa traga din ea. Cand si cand o mai umplu cu ceva si i-o dau, doar doar s-o prinde care e faza (ii mai si apas pe tetina dar nu si nu....).
Mai astept, ea e acum si intr-o faza in care nu bea lichide in afara de lapte. Poate cand s-o face cald i-o fi mai sete.


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

intrebare : sticlutele anticolici tot de la BFree sunt la fel de bune?A folosit cineva?Vreau sa fac comanda pentru sora mea, care va naste in curand, si nu m-am hotarat inca... daca sa iau avent sau acele sticlute anticolici....

Maria Sa Stefan Speculant mic ( 19.08.2004) - POZICI
flori din gradina mea
"Maxima debetur puero reverentia" (Iuvenal) - Copilului i se datoreaza cel mai mare respect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florina_p spune:

Eu folosesc biberoanele B.free. Sunt super. De cand baietelul meu foloseste acest biberon nu mai are probleme cu colicii. Il recomand cu caldura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittycat spune:

Si eu as vrea tare mult sa ii iau fetitzei mele o astfel de canutza. Problema e ca scrie ca face usoara trecerea de la biberon la cana. Asa ca vin si eu cu o intrebare (nu aruncati cu rosii daca vi se pare stupida): poate fi folosita si de bebeii care n-au supt in viatza lor decat tzitzi, habar n-au ce sa faca cu bibe? Printesa mea e intr-o astfel de situatie, si ma gandesc cu groaza ca vin caldurile, va trebui sa bea si alte lichide si nu ma vad dandu-i cu linguritza apa prin parc.... ma gandesc ca daca arunc banii de pomana pe o astfel de canutza si ma trezesc ca nici cu ea nu stie ce sa faca. Mamici care sunteti in situatia asta, la voi bebe a primit canutza?

Andra,de printesa (15 noiembrie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Andra, Albert a fost in situatia fetitei tale. El nu apus gura pe biberon, pe suzeta nimic. Numai pe o astfel de canuta.Nu este aceeasi amrca, este de la Avent a nostra, insa la inceput nu stia cum sa traga. A durat ceva timp pana a invatat, insa cu timpul s-a invatat . E foarte buna ca o poti lua dupa tine, nu curge decat daca trage el din ea.

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput