Constanta la apel!!! (32)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura111 spune:

Dianamaria, felicitari pt. Tibi cel destept la matematica ! Bineinteles ca baietii seamana cu mamele ! Si multumesc mult pt. urari !

Roxi , Cornelush merci de atentionare !

Loreen , nastere super-usoara si sa-ti dea Domnul o bebelusha sanatoasa si mancacioasa !

Pacat ca pleaca Sanzi... Eu una niciodata n-am pus pasiune in discutiile in contradictoriu de pe forum. Le prefer pe cele face-to -face. Eu cred asa: daca cineva are alte idei decat mine, in diverse kestiuni, n-o sa i le schimb eu acuma cu postarile mele de pe forum.

Haide pupi-pupi tuturor !

Laura - mama lui Vlad

http://community.webshots.com/user/vladut111

http://photos.yahoo.com/florea_tatiana111

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BDana spune:

Loreen, in primul rand iti doresc nastere usoara si bebe sanatos.
Eu am nascutla etajul 7, mi se pare ca dr deheleanu are saloane la 6 dar, oricum, asistentele sunt la fel de acre. Trebuiesc "imbunate". De fapt zici ca ai mai nascut, deci cunosti sistemul. Daca vrei si poti vezi ca sunt si rezerve si chiar saloane mai cochetute si mai curatele, cu bb in camera si lume mai spalata prin jur...

Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Loreen, multa bafta!!! in iulie eu am nascut la etajul 6. blocul operator e nou, am stat in salon din cele cu plata...unde mi s-a parut suportabil pentru cele 4 zile. asistentele erau ok, citeva mai acre dar nu prea m-au enervat (sau cel putin nu excesiv). te rog incearca sa ne anunti si pe noi dupa marele eveniment!!!! si mult curaj!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Saluti!

Sanzi, eu zic sa te linistesti si sa nu ne abandonezi! Sunt alte chestii mult mai importante, ce rost are sa-ti consumi neuronii!!??

Rox, mai incepi serviciul sau te mai gandesti?

Tatiana, sper sa-ti aduc vesti bune luni!

Fetelor, m-am intalnit cu MAV si vreau sa va spun( cu parere de rau) ca si-a taiat parul! iar cu bucurie si sinceritate ca arata super bine cu noul look!
Sa stiti ca am avut timp sa trag si eu cu ochiul pe listuta si am impresia ca nu am felicitat sarbatoritii pe Aprilie: Gen, Caty, Bogdan(Adinutza). Uitandu-ma cu atentie pe listuta mea am constatat ca avem o singura floricica de sarbatorit: Delia-Bianca! Delia, de la DALIE, asa-i???
Un Sf. Gheorghe n-am gasit, dar sunt sigura ca fiecare aveti prin jurul casei pe cineva cu acest nume, asa ca :
SA VA(NE) TRAIASCA CU NUMELE SARBATORITII! fie ca-s flori sau sfinti

puppik!!!!

Racushoarele Cristina& Alexia
crixia@gmail.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

mai fetelelor, va pup pe toate...
aveti dreptate...
mav mersi!!!!!!!!!!!!!!
va tin la curent cu ce mai facem noi...
acum astept niste musafiri...si nu pot sa ma pun pe povestit

va spun ca david a fost la gradi...e super incantat si io la fel...poa sa fie si 200 de euroi ca tot merita!!!
educatoarea e o dulce...si s-a acomodat perfect...si nu a intors capu dupa mine, daramite sa planga...
va pup...

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.
Janism"


Sinzi si David
David pe malul marii primavara - noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Crixia, esti prea draguta cu mine, nu merit, zau!
Si eu le anunt pe fete ca si tu ti-ai schimbat look-ul: nu mai esti blonduta, ci satena! Dar mie nu-mi pare rau, ca si tie iti sta bine si asa! Sper sa ne intalnim im imprejurari mai fericite decat cea de azi, adica nu la stomatolog!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Sinzi, ma bucur ca te-ai "intors"!!!! Au fost multi rautaciosi care te-au atacat aiurea, dar singura te-ai bagat in gura lor.... Ma gandeam ca mai bine inchideai subiectul sau chiar rugai un moderator sa-l stearga definitiv, ca multe replici scrise acolo, nu-si aveau rostul si oricum erau pe langa subiect! Dar, gata, promit sa nu-ti mai amintesc de acum inainte despre asta! Bine ca ai observat ca ai si prieteni pe aici!!!

Loreen, de unde stii ca mai ai exact 4 zile? Ai programata cezariana? Nastere usoara iti doresc si un bebelus sanatos tun si laptic buuuun si sa-i ai pe cei dragi alaturi, sa va bucurati impreuna de minunea vietii celei noi!!!
(Mama, poeta ma facui!!!!)

Gentiana, Caty si Laura, desi cu mare intarziere, dati-mi voie sa va urez si eu: LA MULTI ANI FERICITI!!! SI SA FITI SANATOASE, IUBITE, IMPLINITE, FERICITE, SA AVETI BANI SI PUTEREA DE AI FACE PE CEI DIN JUR SA SE SIMTA BINE!!!!! SI MULTE BUCURII DE LA COPILASII VOSTRI FRUMOSI SI DESTEPTI!!!

Tania, stii cumva cand se intoarce Adinutza? Ca eu am uitat...

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

hehe mav, din pagina a 3-a iam rugat sa il inchida, chiar de 2 ori, dar se faceau ca ploua!!!! cred ca savurau pe margine!!!
si apoi m-am enervat...am vrut sa fiu cat mai pe subiect se poate...
dar uite...mie imi trece repede suparea...
oricum pe voi va si nu as renunta la voi si bibici mici

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.
Janism"


Sinzi si David
David pe malul marii primavara - noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Sinziana, pt tine special:

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

multumesc ptr ca m-ati primit in randurile mamicilor constantene.

caty, si noi ne apucam sa facem o casa dar la eforie daca gasesti teren si te apuci de ea poate schimbam impresii.
eu deja am inceput sa ma documentez despre fundatii, fier beton, si altele

loreen, dute la braila (asta a fost o glumitza) dar eu acolo m-am dus si am fost f.f.f.f multumita si sincer ma ajuns si mai putini bani.
acolo intai am nascut si apoi am platit ptr ca asha am vrut eu ca au fost f. dragutzi si si-au facut meseria cum trebuie.
nu zic ca erau si asistente acre dar isi faceau treaba.
tu ai lucrat undeva pana acum?

jone


tot inainte!

Mergi la inceput