Curs Lamaze- gratuit/ spit. Elias

Curs Lamaze- gratuit/ spit. Elias | Autor: kid2003

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor, o veste buna pentru cele ce vor naste la Elias. Nu stiu daca ati vazut anuntul din clinica, dar de sambata incep niste cursuri Lamaze gratuite in cadrul spitalului. Am sunat si m-am programat la o doamna dr foarte dragutza care chiar m-a rugat sa mai spun gravidutzelor ce vor naste la Elias sa vina la cursuri. Sambata incepe cursul la 10 si sunt rugati si taticii sa vina. Eu am 15 saptamani si cateva zile, mi-a zis ca e ok in orice moment al sarcinii sa faci aceste cursuri.
Daca va intereseaza, spuneti-mi si va trimit numarul de telefon al d-nei doctor. Nu stiu exact daca imi este permis sa il public in mesaj (nu e reclama, nu?)
Va pup!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valen spune:

Sunt si eu interesata de aceste cursuri. Daca poti da-mi te rog nr. de tel. al d-nei doctor.Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mika1 spune:

si eu sunt interesata. se poate un PM?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diafera spune:

Buna,

Si eu sunt interesata! Dar in ce consta mai exact acest curs? Oricum trimite-mi si mie nr de telefon!

merci, te pup, Aura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Vreau si eu un PM. Te rog frumos!

Luminita
24 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simic spune:

Buna!

As dori si eu mai multe informatii despre acest curs. Eu sunt la dr. Tutunaru si am DNP 12 august. Cred ca ne-ar prinde bine un astfel de curs.

Simic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

vreau si eu PM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marie-Claire spune:

Buna dimineata fetelor,

Si eu voi naste in august, la Elias, cu dr. Tutunaru si ma intereseaza cusurile Lamaze.
Kid2003,trimite-mi, te rog, pe e-mail nr. de telefon la care trebuie sa sun la Elias.

Merci frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Umflatzel spune:

Si pe mine ma intereseaza nr de telefon
multumesc mult

Mergi la inceput