Contabili sunt pe forum?

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Se aplica doar la partea de constructii din contract nu la mobila sau la autorizatii.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Imi puteti da un link de unde mai pot descarca aplicatia itm (contracte, acte aditionale, decizii de desfacere, centralizator state), in afara de asta:
http://itmbihor.keysys.ro/program.htm
de pe care am descarcat de cateva ori aplicatia si am incercat o saptamana intreaga sa instalez programul si da eroare.
Multumesc.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

L-am testat acasa, e functionabil dupa linkul tau. Trebuie sa mearga si pe calculatorul nou de la servici.
Merci mult Marius.
_
L-am instalat si la servici. E OK. Multumesc inca o data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

. Oricand...

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirrella spune:

Am intrat si eu pe subiectul vostru,nu sunt din breasla voastra dar am o rugaminte...pun intrebarea aici ca sa nu mai deschid alt subiect...
Sotul meu are salariul brut de 1080 ron,si doi copii in intretinere.Imi puteti spune cat ar trebui sa primeasca salariul net?
Va multumesc mult.


La ce bun sa contrazici o femeie? E mult mai rentabil s-o lasi sa-si schimbe singura parerea. - Jean Anouilh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Azi m-am lovit de urmatoarea problema la introducerea datelor unor salariati in Revisal:degeaba aleg localitatea "Beius" - Judet Bihor, ca dupa salvare date nu-mi ia in considerare nici judetul, nici localitatea din adresa salariatului.
Acelasi lucru l-am patit pentru localitatea "Astileu", judet Bihor.

Daca nu rezolv introducerea localitatii si a judetului salariatului nu pot depunde registrul si e urgent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Originally posted by Mirrella

Am intrat si eu pe subiectul vostru,nu sunt din breasla voastra dar am o rugaminte...pun intrebarea aici ca sa nu mai deschid alt subiect...
Sotul meu are salariul brut de 1080 ron,si doi copii in intretinere.Imi puteti spune cat ar trebui sa primeasca salariul net?
Va multumesc mult.


La ce bun sa contrazici o femeie? E mult mai rentabil s-o lasi sa-si schimbe singura parerea. - Jean Anouilh



www.marius.rdsor.ro/modele/model.pdf

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Originally posted by adi2003

Azi m-am lovit de urmatoarea problema la introducerea datelor unor salariati in Revisal:degeaba aleg localitatea "Beius" - Judet Bihor, ca dupa salvare date nu-mi ia in considerare nici judetul, nici localitatea din adresa salariatului.
Acelasi lucru l-am patit pentru localitatea "Astileu", judet Bihor.

Daca nu rezolv introducerea localitatii si a judetului salariatului nu pot depunde registrul si e urgent.


De ce nu iei legatura cu cei de la ITM?

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

De-abia ieri am observat "eroarea" asta si am incercat introducerea localitatii pe 3 calculatoare.
Am rugat pe cineva sa mearga azi sa se intereseze la ITM.
_
Sunt mai multe localitati din Bihor care nu se salveaza in registru pana la aparitia unei versiuni noi de program.
Drept urmare registrul nu se poate depune deocamdata, doar o adresa. Atat.

Mergi la inceput