Mamici de iulie-august 2005 (28)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Monica_elena eu zic sa mai incerci la medicul de familie. Poate reusesti sa il convingi.

Irina eu sunt de acord sa ne vedem si joi,chiar si daca nu pot toate fetele inscrise pe lista. Am casa cu fundu-n sus (si mie imi arde de plimbari), dar cred ca reusesc sa ajung. Mai vedem daca vrea si altcineva.


Andy si 24+


http://pg.photos.yahoo.com/ph/andre_ea22/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Co. spune:

Katink......acum imi spui tocmai cand ma obisnuisem cu gandul ca ar putea fi fetita.....mananc dulciuri si poftesc la dulciuri.....sper sa nu am vreo surpriza in contul celor 25% ramasi si sa ii fii crescut echipament la bibic...hehe....sanatos sa fie!!!!!!!!!!

Ioana & Co.
Daryus & bb mic(a) din burtica 28s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corbioana spune:

Fetelor la mine e tocmai invers: medicul de fam imi da reteta dar farmaciile spun ca nu mai au plafon sau unele oricum nu le dau deloc. Asta e...ce sa facem...
In ceea ce priveste tensiunea eu ce sa fac, daca mereu o aveam mica, de sarpe rece, si acum a mai crescut nitel dar e la normal? Pai eu inainte beam cafea cu ibricul si nu aveam nik. Acum ma limitez la una pe zi sa nu-i fac rau lu bebe...ce de pofta as bea si 4.
Boga zici ca e de bine ca e maricel bebe boy al meu?? Acuma na ce sa zic, mi-a zis ca exista si o marja de eroare de vreo 300 gr...cam mare, dar...ce sa mai zicem cica asa a citit eco. De asta si data estimata a nasterii o da mai devreme: 2 iulie in loc de DPN 14 iulie!!!
Pupici

Ioana
sapt.26
http://pg.photos.yahoo.com/ph/corbioana/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Mitub,multumesc pentru incurajari!
Eu imi faceam probleme pentru ca si Mihnea a fost mai grabit,s-a nascut la inceputul celei de a 37-a saptamini si sper ca fratiorul lui sa fie mai cumintel.
Saptamina asta voi merge la dr.de familie si o intreb de antitetanos,dar banuiesc ca este valabil si pentru mama si pentru bebe!


CristinaDumbo Jumbo 28 s si Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory2004 spune:

Pentru fetele care vor sa vina la intalnire

M-am tot gandit unde ar fii locul potrivit sa na intalnim sa mancam ceva, sa bem un suc.....
Ideea este ca eu nu prea am iesit in ultimul timp asa ca nu stiu daca va vor place propunerile mele.....dar ideea este "sa faca cineva primul pas".

Mie mi-ar place:
Restaurantul: "La mama" , Thalia, sau la pizzeria "Pizza Hut".

Astept si parerile voastre.

Pupici
Lory si baietelul din burtik 25s+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Cat la suta e sigur sexul lui BB dupa eco morfologica la 21 de saptamani?

Luminita
23 saptamani - mama de baiat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Merci Katink!

Luminita
23 saptamani - mama de baiat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KULTA spune:

Buna fetele,
N-am mai scris demult pentru ca am avut de aranjat noua camera a pupitei mele si simbata avem petrecere de un anisor. Foarte multa bataie de cap dar asta e, trebuie facuta.
Ultima oara la control s-a constatat ca intr-o luna am luat 1kg, e mult?
Sanatate la toate burticile si sarcini usoare.
K21+

Kulta graviduta si BB Daniela (15,04,2004)

Poze cu noi
"Lucrurile bune li se intimpla celor care stiu sa astepte"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katink spune:

Kulta,
stai fara grija nu este mult deloc 1kg intr-o luna, daca luat 4-5 mai era ceva, dar asa un kg este foarte bine.
Chiar inainte sa imi pun de mancare m-am uitat la profilul tau si ultimul mesaj era de pe 7 aprilie si m-am gandit ca sigur sunteti in pregatiri pentru ziua Danielei.

La multi ani cu multa sananate, sa creasca mare, frumoasa si norocoasa!

Va doresc petrecere frumoasa cu muuulte cadouri!


Katink cu dulcineea mea 23sapt. + 6zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Kulta,eu am luat tot 1 kg ...dar pe saptamina!
Spor la treburi si:



LA MULTI ANI,DANIELA !
Sa cresti mare,sa fii sanatoasa,fericita si iubita!


CristinaDumbo Jumbo 28 s si Mihnea

Mergi la inceput