Mihaitza al lui Felis...un bb al comunitatii DC(2)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

felis esti cea mai buna. nu lasa pe nimeni sa te faca sa crezi altceva. nici nu-mi pot imagina uneori prin ce treci si cate poti face pentru mihai. azi am avut o zi cumplita...sunt la limita...dar ce mai conteaza. cand am citit "pataniile" tale mi-am dat seama ca ale mele sunt minore.
si la capitolul soacre...nu are rost sa ma lansez ca iarasi o sa-mi vina plansul. la mine e ceva de genul: vazut...jucat cu copiii...plecat!!! si eu: hranit...facut baie...culcat!
dar ce conteaza, trebuie sa-si vada nepotii!
anyway ...

...viata merge inainte
si ma rog sa ai parte de multe bucurii si impliniri





bianca si tudor (03.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguletz spune:

apai mey Felis, cate ghinioane ai mai avut si tu...
cat despre astia de la pasapoarte sau relatii cu publicul..asa sunt cu totzii: mitocani si scarbosi..se cred "buricul pamantului" si toata lumea ar trebui sa le cada la picioare...Eu mi-am facut pasaportul in iunie si era sa lesin pe acolo de nervi si caldura si stat in picioare ore intregi ..bataie de joc..hai ca ma opresc aici ca fac off topic
Imi este mila de Mihaitza de problema lui cu kkutza..offff...
in fine, acu, asta e viatza...tre sa le ducem in carca si pe rele si pe bune si sa fim optimisti si sa facem haz de necaz ca altfel ajungem la balamuc..
tin pumnii sa fie totul bine!

& pushlamelu' David (1 dec. 04)
pozitze noi noutze

"Cand tot ce ai e un ciocan, totul in jur iti pare cui"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

Felis, multa putere sa le faci fata la toate!

_
Ileana, mama de LUCA(2 octombrie 2003)

www.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=54498" target="_blank">Jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilenus spune:

Felis, sotul tau te ajuta cu Mihai? Adica sta cu el, se duce la dr. il schimba si chestii d'astea?

elena si ANA (2.11.2004)

http://photos.yahoo.com/elenapangica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Felis, citesc de mult povestea voastra si pe zi ce trece te admir mai mult...esti o super mami...
Sa dea Dumnezeu sa fie totul cat mai bine pentru voi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Felis, si eu va urmaresc din umbra si ma gandesc mereu la voi. Ma rog la Dumnezeu sa va fie bine. Te admir nespus si te indragesc.
Pupici unei super mamici si unui baietel dulcel!

Sabina trebuie sa traiasca!
Ajuta si tu aici:http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54099

Anuc si Ioana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by elilenus

Felis, sotul tau te ajuta cu Mihai? Adica sta cu el, se duce la dr. il schimba si chestii d'astea?

elena si ANA (2.11.2004)

http://photos.yahoo.com/elenapangica




Ma ajuta si el atat cat poate... Dar el e la servici si eu alerg de dimineatza si pana seara...
LA dr nu se duce cu el, dar il mai schimba, il mai tine in bratze dupa mese, il mai adoarme seara... Sambata ies cu Mihai si el face curatzenie (nici nu as putea sa bag aspiratorul cu Mihai in casa avand in vedere ca stam in garsoniera)...

Anuc, Miag, Adamesca multumesc de incurajari...

FULGULETZ... sa stii ca de 3 zile Mihai face kk pasta cum facea cand era alaptat la san... Totusi, face cam des (4-5 ori pe zi)... Cred ca i se trage de la niste fructe...

AD_RIANNA... lasa ca ti-am mai spus eu... Uneori imi incarc bateriile gandindu-ma la tine care ai 2 ingerasi si totusi faci fatza...

Eu ma cam plang aici, dar sa stiti ca in prezentza lui Mihai rad mai tot timpul... Daca rad cu el, rade si el in hohote... Mi se intampla sa simt ca o iau razna cand sunt obosita si el urla de nu ma lasa sa ii fac nici papa, dar imi dau seama ca el n-are nici o vina si ca simte starile mele si atunci il iau in brate si vorbesc cu el, il gadil... Si raaaaadeeeeee... in hohote... Insa daca ma departez 2 pasi, dupa ras in hohote urmeaza urlat pana se inneaca...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46477&whichpage=7" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Felis chiar daca esti o luptatoare asa cum ai demonstrat pana acum esti si tu OM si ai dreptul sa NU MAI POTI!
Da-o-n masa de soacra si nu o baga in seama....nu ai nevoie de asa ceva acum! poate sorul tau va intelege ca sunt inrigile mamei lui si va ajunge si el sa o ignore!
Ma gandesc mult de tot la tine!
Mihaita

Ioana si 23+

Pozicile mele: http://pg.photos.yahoo.com/ph/tuturugaioana/my_photos
Samburelul: http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716;118/st/20051229/dt/7/k/ee6c/preg.png

"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Felis mult curaj iubita! Faptul ca simti cateodata ca nu mai poti e normal! Altfel nu ai mai fi om! Oricum te admir foarte mult pentru puterea de care dai dovata!

Ce scump cred ca e Mihai cand rade in hohote!

Va pupic dulce si va doresc multa sanatate!


Nally si Sebastian (14.04.2004)



Sebi la 1 An!

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!*

www.sanatateata.com/exercitii/exercitii.htm" target="_blank">Gimnastica de intretinere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Felis, ma gandeam la tine, la cat de mult luptzi.Vroiam sa stii doar ca noi suntem cu sufletul langa tine si langa bebic.
Mia

Mergi la inceput