Scorpiutzele-pe unde sunt? (6)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aldaesme spune:

Vai, vai, tot timpul uit cate ceva...

Bine ai Venit, Carmen!!!



Da' voi restul ce faceti? Justificati salar...ati iesit la plimbare (aici e tare frumos si numa chef de stat la birou nu pot sa am )



Esme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Bun venit noilor scorpiutze! Uraaa,ne sosesc "intarituri",in curand o sa fim cel mai numeros grup de pe Forum!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

fetelor, ia uitat-va putin aici cand aveti timp http://felicitari.acasa.ro/greetings/full/30/fun_mare_1.jpg
va pup sa aveti o zi minunata

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emma27 spune:

asa ne urezi tu o zi minunata?sa stii ca a fost prima pe ziua de azi.

Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns syd spune:

Monica prima si singura.Nu m-a mai pacalit nimeni de 1 aprilie,nici nu-mi mai aduc aminte de cand.Juli s-a trezit dimineaza ,tusea tare si am dus-o la doctor,ca nu mai aveam sirop.Am si o crema de pus pe piept ,mentolata sa-i pun cand doarme.Sper sa-i treaca mai repede.

Emma e comica rau fetita ta. Mi-ar placea si mie ca Julia sa fie mai apropiata cu taica-su,sa vada cat de dulce poate sa fie,e foarte scumpa la pupaturi si luat in brate.Numai daca ma vede pe mine ca fac si eu nu prea...

Carmen .Ai vazut ce scrie pe prima pagina? ca poate da dependenta. Si eu in primele zile aveam mancarici si stateam si noaptea.Si acum imi mai vine o idee cand sunt in pat dar nu ma mai ridic,las pe a doua zi.

Esme,mi-ai facut din nou pofta cu cioco,si ieri ziceam ca nu mai vreau s-o vad.Si la noi sunt foarte bune dar si scumpe.Bine ca se gasesc la Migros din alea ieftine,de care cumpara toata lumea.

700cal e foarte bine,de ce-i frustrant?ca o cioco contine 550?
Eu fac 30 min de bicicleta cu 400cal si tot sunt multumita.Plus ce-ai facut pe langa,tine-o tot asa!Ai nevoie sa slabesti?Si eu sunt suparata ca statul acasa m-a facut sa iau 10 kg si n-am puterea sa le pierdUite acum ma gandesc la tartine cu dulceata care sunt la un pas de mine...hop..ca abia am terminat de mancat,mai intra un pic

Hellene n-am reusit sa plang,poate ma "racoream" mai repede.Aseara m-a luat domnul in pat pe la doua noaptea.Facut treaba si dormit,o mica paranteza pasagera.N-am vorbit,parca nimic nu s-a intamplat.Ah mi-a spus totusi .Noi avem totusi noroc ca nu ne certam " pe viu",cu tipete si capete de pereti ci in scris,prin mesaje,e-mail-uri,apoi parca nu despre noi era vorba si nimic nu s-a intamplat.cel putin asa vad eu,nu stiu el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Bune, fetelor !
Carmen si Anda, bine ati venit !
Monica, cuscro, ne-ai facut-o !
Bravo pt. cele 6 kg de care ai scapat !
Elena, sa te bucuri din plin de cele 2 sapt. de concediu ! Tu de cate kg ai scapat ?
syd, 6 luni a durat pana a ajuns poza Cristinei acolo. Chiar le trimisesem inca un e-mail cu poza, amintindu-le ca acolo scrie ca dureaza cateva saptamani, nu luni. Sau macar sa ma anunte daca nu e buna poza. Si raspunsul a venit dupa 2 luni, cu poza pe prima pagina.
Si mie imi place ciocolata, dar am perioade cand mananc una intreaga imediat si am perioade cand nu o poftesc defel.
Sanatate si un weekend cat mai frumos, fetelor !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=45484" target="_blank">Copilasi din 2002

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42199" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Buna fetele, am internet si la munca, numai ca aici nu am deloc vreme sa stau pe el!
Syd, astazi nu ai intrat deloc, ce mai zici?
Monica, mersi de pacaleala, o dau mai departe, chiar nu m-am prins!
Esme, cand ai chef chiar vreau ciocolata, macar trimite si tu o poza! Ma gandeam ca oferta ta poate fi o pacaleala, dar stiu ca noi suntem tare de treaba si din acelasi aluat! Oricum, spor la treaba la sala, vad ca am companie!
Emma, nu fi trista! Numai cu asta sa ramai!
Mishulina, tot mai multe suntem!
Monica, buna faza a facut Alex, bravo! Pe mine George ma pune sa il pup mereu pe tac'su! Si apoi vine si el sa ma pupe! iti dai seama ce fericire pe noi ca va fi acasa!
Hai ca am clienti, va pup!
Cat mai putine pacaleli sa aveti!
Elena
PS: eu ma rog sa nu imi spuna azi barbatul ca ma iubeste, nu de alta, dar sa nu fie pacaleala!

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Hai ca am vazut mesajul tau Syd... nu stiam ce ai patit!
Sanatate fetitei si sa se faca bine!
Nina, nu m-am cantarit, ca nu am unde si nu vreau sa ma "demoralizez", pentru ca oricum scad destul de greu! Importanta e miscarea acum si faptul ca vad rezultate pe haine! Poate la vara incerc o cantareala!
va pup iar, Elena

Mami ”de George”
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii
www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC/" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

fetelor, eu speram sa va placa...imi cer daca v-am suparat...mie mi-a placut f mult si de-aia v-am trimis-o si voua sa o dati mai departe...eu tot de la prietena de pe dc am primit-o si chiar m-am bucurat ca uitasem de pacalelile de 1 aprilie

monica

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns syd spune:

Ba mie mi-a placut,nu asa spusei?

Ma gandeam si eu la o pacaleala dar nu prea stiu ce,ma gandesc sa nu sune a minciuna

http://www.linternaute.com/cartes/envoi/245724/805627704/au_feu.shtml

Care spune : o coloana de fum se degaja acum din casa ta.ai uitat sa inchizi gazul?verifica

Apoi spune poisson d'avril fript,adica pacaleala de 1 aprilie.Cam nesarata

Mergi la inceput