ce preturi se practica la Polizu 2005?

ce preturi se practica la Polizu 2005? | Autor: ionelaf

Link direct la acest mesaj

Buna mamicilor
sunt interesata ce preturi se practica la Polizu acum in 2005 mai am 3-4 sapt si vreau sa ma pregatesc sa nu fiu lasat-a ca un caine voi stiti care am trecut prin asa situatii:(
eu voi face anestezie epidurala v-a trebui sa-mi cumpar trusa mi-a recomandat doctorita Sai
ce parere aveti de dansa? eu nu am nimic de comentat cu privire la dansa e un medic super pana acum dar la nastere Dumnezeu Stie ...cine a nascut cu dansa??
succes si sanatate tuturor mamicilor[gravi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irinuta spune:

Buna!

Si eu am sa nasc tot la Polizu - dar cu Dr. Petrache. Nu am idee care sunt scorurile la Polizu, dar pot sa iti spun ca l Municipal se dau cam 200 de dolari la doctor, cam 1.5 mil la anestezist - daca faci anestezie, cam 1.2 mil la moasa, iar la asistente - in functie de serviciul de care ai nevoie, intre 10 si 50 mii.

Daca mai afli scoruri - sunt foarte interesata sa le aflu si eu.

Multa bafta la nastere - cine stie, poate ne vedem pe acolo.

Eu mai am oricum intre 4 si 6 saptamani (am DPN in intervalul 28 aprilie - 12 mai).

Irinuca si Xandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaflor03 spune:


buna fetele!

Si eu o sa nasc la Polizu cu d-na dr Dascalu.A mai nascut cineva cu ea? Ma intereseaza tare mult sa aflu cum e.Mie pana acum mi-a lasat o impresie foarte buna , dar as fii incantata daca as sti pe cineva care a mai nascut cu dansa.Sanatate multa tuturor gravidutelor, si sa auzim numai de bine.


Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibi spune:

Eu am nascut la Polizu in vara lui 2003 dar mi-e greu sa cred ca intr-un timp asa de scurt se schimba si personalul si mentalitatea, asa ca Am sa va spun ce si cat am dat eu:
moasa - 0
asistente pediatrie - 0
neonatolog - 0
ginecolog - 200 USD (enorm daca ma intrebati acum)
si pe cuvantul meu ca n-am avut nici o altercatie cu nimeni. Daca ceri, ti se da si atentie si ingrijire.

Intelegeti ce vreti de aici:)

Nastere usoara!


Bibi si David (08.07.2003)
http://community.webshots.com/user/bgoran

Mergi la inceput