Dr. Tutunaru ( 5 )

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:



"SI CAND SFARSEAM CUVINTELE, INVENTAM ALTELE
SI CAND SE-NSERA CERUL, INVENTAM CERURI ALBASTRE
SI CAND ORELE SE INVERZEAU CA SMARALDELE
NE BRONZAM LA LUMINA DRAGOSTEI NOASTRE"
(NICHITA STANESCU)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Cristina, eu nu am platit niciodata. Poate acum mai nou se plateste. E intr-adevar trist.

Luminita
24 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

oficial este regula de care v-am spus. si eu am mai scapat fara sa platesc. dar nici n-am inteles dupa ce rationament se decide cine plateste si cine nu. adica miercuri am platit, dar acum doua saptamani nu. de ce? iarasi nu pricep. sper doar sa fie mai dese cazurile in care nu platesc.

Cristina 8+ si Andrei-Razvan
http://www.andreirazvan.home.ro
http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Sper sa nu devina un obicei plata. Ar fi pacat!

Luminita
24 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mika1 spune:

mai bine mergem la cabinet la el si ii dam banii domnului doctor! e muuuuuuuuuult mai avantajos asa!el ii merita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Salutari fetelor!
Vad ca a trecut ceva vreme de cand nu a mai intrat nimeni pe aici. Am nevoie de ajutorul vostru. Stie careva daca pana luni medicul nostru are vreo garda? Adica vineri, sambata sau duminica? Azi mi-am facut ultimele analize si maine dupa 14 imi vine si rezultatul si parca nu as avea rabdare pana luni. Ma rog eu poate as avea rabdare dar bebe poate nu... Eh, ma rog daca vad eu ca se ingroasa gluma si bebe vrea afara il sun pe dr. si basta.

Andreea 38 sapt.
Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emi si mami spune:

Nastere usoara, Androix!
Acum bb e pregatit, oricand s-ar intampla evenimentul. Iar dr Tutunaru se numara printre doctorii pe care ii poti "deranja" si in week-end.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Salutare mey!

Andreea, cam tarziu raspunsul meu... doctorul a fost de garda vineri...eu m-am nimerit pe acolo cu mama mea, ca avea o problema si asa am aflat. A fost circul mare prezent: fetita doctorului si ... fetita mea, s-au jucat si au ras impreuna, mama-mama!

Iti doresc si tie nastere usoara, ANDREEA! daca nu s-a intamplat deja evenimentul...

A nascut si Sibip: FELICITARI MAMICO!!! SI FELICITARI LA BEBE!!!

Gabriela si Mariuca


POZE CU MARIUCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Nu merge site-ul Dr. Tutunaru si as vrea sa aflu nr. pt programare la cabinet. Il stie cineva?

Luminita
27 de saptamani cu Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marie-Claire spune:

Pentru programari la cabinet suna la 0720 099299.

Mergi la inceput