Dr. Tutunaru ( 5 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gio spune:

La multi ani Uki!!!20 faci, nu???

Cristina, parca azi te duci la eco, nu???
Vrem vesti bune!!!!!!!!

If a have a bag of rocks to carry as I go
I just want to hold my head up high....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

gio... nu azi, maine dimineata... la 8 sunt acolo!! si mi-e frica..

Cristina si Andrei-Razvan
http://www.andreirazvan.home.ro
http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gio spune:

Iti tinem pumnii si sunt sigura ca va fi totul cum nu se poate mai bine!!!sa-ti vezi punctuletul mic-mic si sa ne anunti si pe noi!!!

If a have a bag of rocks to carry as I go
I just want to hold my head up high....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Pai siiigur ca da! 20 pe-un picior

Gio, saru' mana!

Cand ne vedem, sigur ne cinstim

Cris - pai cum? N-ai venit inca? La ora asta credeam ca sarbatoresti noua burtica...hai repede sa ne povestesti


Gabriela si Mariuca


MARIUCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Hai Cristina! Hai!
Pana la ora asta te-ai intors de la spital, sau poate sarbatoresti.
Ma duc si eu saptamana viitoare la Iosup si dupa aceea la T. sa vada rezultatul si sa ma trimita la triplul test. Facem deja (eu si bebe) 14 saptamani de cand suntem impreuna. Si am avut bafta cu dr Tutunaru, ca altfel faceam injectii in burta si alte minuni. Noroc ca el stie mai multe decat alti doctori.
Te asteptam cu vesti bune, Cristina. Si peste 7 luni jumatate cu o printzesa frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia13 spune:

Buna ziua dragelor,
Acum am aterizat si eu pe aici.Cat de curand sper sa devin si eu pacienta dr.T.Sper ca mai are un loc si pentru mine, avand in vedere aglomeratia de la usa dansului.
Uki, LA MULTI ANI si multa sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diafera spune:

Buna fetelor,

Kid, in ce zi te-a programat Iosup la eco? Eu sunt cam desumflata ca dr. T mi-a zis sa il sun exact cand implinesc 14 saptamani (adica azi) si asa am facut si mi-a zis sa vin saptamana viitoare abia joi cand voi avea deja implinite 15 sapt. Stiu ca tu aveai cu o saptamana mai putin decat mine. Cum ai reusit sa il suni pe Iosup mai devreme ?

Oricum poate ne vedem pe acolo.
Aura

quote:
Originally posted by kid2003

Hai Cristina! Hai!
Pana la ora asta te-ai intors de la spital, sau poate sarbatoresti.
Ma duc si eu saptamana viitoare la Iosup si dupa aceea la T. sa vada rezultatul si sa ma trimita la triplul test. Facem deja (eu si bebe) 14 saptamani de cand suntem impreuna. Si am avut bafta cu dr Tutunaru, ca altfel faceam injectii in burta si alte minuni. Noroc ca el stie mai multe decat alti doctori.
Te asteptam cu vesti bune, Cristina. Si peste 7 luni jumatate cu o printzesa frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Buna Aura,
imi pare rau ca te-a programat de abia saptamana viitoare. Iti multumesc ca mi-ai zis, maine am sa il sun. Mie mi-a zis Tutunaru sa il sun si sa ma duc cand fac fix 14 saptamani. Apoi o colega (tot la Tutunaru) m-a asigurat ca daca il sun pe Iosup ma programeaza in 2-3 zile maxim. Asadar eu stiu ca vreau sa ma duc saptamana viitoare, nu ca m-am si programat. Dar acum ca stiu din experienta ta, maine ii dau telefon si poate ma cheama chiar in ziua cand mergi tu.
Lasa ca nu e tarziu nici 15 saptamani. Stiu cum e, asteptarea te omoara, dar gandeste pozitiv, ai mai multe sanse sa aflii corect sexul lui bb.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diafera spune:

Of Kid, sa te auda Dumnezeu... imi doresc nespus sa aflu numai vesti bune la acea eco. Intr-adevar .. nu mai am rabdare. In plus tot ma uit la burtica mea.. si nu mai creste deloc . Am si slabit fata de cum eram inainte de a ramane insarcinata. Sunt cam ingrijorata de mine ... ciudata nu? ... si azi mi-am propus sa-mi fac un program de dieta. Cred ca nu ma hranesc suficient. DImineata nu prea mananc, la servici .. 8 ore sunt stresata si nu apuc sa mananc cine stie ce... seara mananc ce apuc ... asa ca SUNT VINOVATA.
Vezi cand te programeaza .. imi spui si mie... mi-ar place sa fim in aceeasi zi :)

Aura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slavmih spune:

Buna fetelor, am si eu o intrebare poate puteti sa ma lamuriti.
Cand ramai insarcinata temperatura trebuie sa fie peste 37?
Eu am 38 de zile de cand nu am avut musafiri si inca nu mi-am facut testul. Luna asta nu mi-am luat temperatura decat acum 2 zile si am 36.9.

O zi buna

Mergi la inceput