KAMAIANY

KAMAIANY | Autor: andrruzza

Link direct la acest mesaj

Este un produs unic ce realizeaza imbinarea armonioasa dintre potentialul plantelor si mineralele naturale realizat printr-un procedeu nou pt a genera efectiv vigoare si vitalitate.

Este un produs revitalizant pt femei, cu activitati benefice datorate plantei Mimosa pudica, cu substantele sale active, mentinand timp indelungat echilibru hormonal, revigoreaza organismul , avand si efecte dermatologice.
Mareste aprotul de sange in regiunea genitala si musculatura pelviana, marind sexualitatea.
Este util in diminuarea anexietatii si tensiunii mentale.
Este bogat in minerale naturale, o sursa de fier si vit.C.
Mareste rezistenta organismului la infectii si previne anemia.
Furnizeaza un surplus de calciu.

Tratamentul recomandat este de min.30 zile si NU SE APLICA IN TIMPUL MENSTRUATIE. Repetarea lui este benefica in cure de 2-3 luni.








Noroc tzie, mie...tuturor!!"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Letitia spune:

Draga mea,

Eu am gasit 2 prospecte ale lui Kamayani. In primul, pe care l-am gasit in cutie, nu spune ca nu s-ar administra in timpul menstruatiei (si eu dupa asta m-am luat); in al doilea, pe care mi l-a dat farmacista cand am cumparat pastilele, sunt trecute mai multe medicamente ale aceluiasi producator si la Kamayani spune ca nu se administreaza in timpul menstruatiei. Printre efectele lui se numara si imbunatatirea circulatiei sangelui in aparatul genital. Este singurul motiv care ar putea interzice utilizarea in timpul menstruatiei (sa nu apara hemoragie) - zic eu...
Totusi la mine sangerarea a incetat si sper ca am scapat de orice alte efecte. De luna viitoare o sa tin cont (sau poate nu va mai fi cazul!)
Cel mai vizibil efect pe care l-am resimtit eu este cresterea libidoului... si cum tratamentul Liviei interzice in afara perioadei fertile, imi este din ce in ce mai greu . Dar cum nu exista sacrificiu prea mare pentru un puiut al nostru, o sa rezist!

Sa auzim numai de bine!

Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia spune:

Eu am luat si in timpul menstruatiei fiindca asa se ia pt. sterilitate, daca nu iei este pt. celelalte indicatii.

Stiu Leti ce greu este sa te abtii dar este important sa faci cand trebuie ca sa fie concentratia mai mare de cand perioada fertila iar daca tu faci cand nu este indicat, sansele sunt mai mici...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalina spune:

Fetele, imi cer scuze daca intrebarea mea suna aiurea de tot ...
Credeti ca acest medicament luat fara alte regimuri, diete etc isi poate face efectul? Problema mea nu e numai cu infertilitatea, desi asta e cea mai mare, ci si lipsa libidoului (generata probabil de medicamentele pe care le-am luat pana acum).
Pot cumpara acest medicament de la farmacie asa, pur si simplu, nu imi trebuie reteta ?
Astept un raspuns, va multumesc

Catalina, o viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia spune:

Ok, ma abtin!

Catalina, medicamentul e numai din plante si se gaseste la plafar. Eu zic ca nu are cum sa-ti faca rau, dar nu sunt experta...
Totusi, in locul tau, l-as lua!

Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia spune:

Tabletele se gasesc la plafar si sunt 100% din plante-nu au ce sa-ti dauneze,la farmacie nu am gasit.Binenteles ca se dau fara reteta fiind din plante...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Voi cu cat luati kamayani?La o farmacie naturista de unde luam pana acum acum a adus folii care costa 120000lei si sunt doar 10 pastile.Am reusit sa gasesc pana la urma cu 75000lei la o farmacie obisnuita.Eu iau de aproape 2 luni si sper sa fie bun ca e tare scump.


Va pup,
Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia spune:

Eu am luat cu 65000 lei(10 tablete) din dr.taberei din p-ta moghioros

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalina spune:

Dragele mele, va multumesc pentru raspunsuri. Deja am inceput sa iau iar azi merg sa ii cumpar si sotului meu Potent Power.
Eu am luat Kamayani de la o farmacie cu 74.500 folia (cu doua tablete pe zi inseamna cam 500 000). Cel pentru barbati este mai scump, am vazut cu 117000 folia. Asta e, deja ne-am obisnuit cu preturi astronomice.
Oricum, va multumesc mult pentru detalii si sper sa va dau vesti bune.

Catalina, o viitoare mamica

Mergi la inceput